Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszútávon okozhat valami...

Hosszútávon okozhat valami bajt, ha az ember minden nap dolgozik?

Figyelt kérdés
Sajnos kell a pénz, meg a munkahely is. A főnököm is tudja, így minden nap dolgoztat. (hétfő-vasárnap) 7:00-19:00-20-00ig. Múltvasárnap meghívtak egy rendezvényre vasárnap délután. Megbeszéltem vele, mondta hogy menjek. Hétfőn meg visszahallottam, hogy ideges volt mert vasárnapra is lett volna egy csomó meló stb. Többen mondták, hogy vigyázzak magamra. Eddig bírom, fiatal erős vagyok. A munka sem büdös, meg elég jól is keresek. Többször annyit, mint otthon kersnék, mindig erre gondolok. Egyenlőre bírom is, bár néha elég keveset alszom. Van hogy napokig csak 4-5 órát, pl ha este egy filmet megnézek vagy valakivel akarok beszélni skypeon.. csalad baratok stb.
2013. aug. 28. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem szenvedsz tőle, nem vagy fáradt, akkor kutyabajod nem lesz tőle. Amúgy meg a "munka" szó is csak egy felesleges címke. Ha ugyanazt a tevékenységet hobbiból végzi valaki éjjel-nappal, eszébe sem jut az embereknek, hogy fárasztania kellene.
2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze, hogy mondják, vigyázz is magadra. De amíg jól érzed magad, miért lenne baj? Amíg fiatal vagy, addig kell. A legnagyobb bajod az lesz, hogy nem fogod tudni mire költeni a rengeteg pénzedet :)
2014. szept. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a vasárnapot pihenéssel kellene tölteni.

Azért mert fiatal, most bírja. De 10 év múlva mi lesz?

( hallottam : hogy plusz lovét kap a főnök, ha " hajtja " a melost. ez így " undorító " )

2017. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!