Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő állásinterjún?...

Mi a teendő állásinterjún? (Hogyan nyerjunk allast? )

Figyelt kérdés
FEbruarban lessz egy eve,hogy allastalan vagyok .nagyon szomoru ,de azota nincs munkam ....van egy okj s eladoi vegzettsegem egyszer elhivtak a tescoba allasinterjura es nem jott ossze azota mindig kuldok a tesconak ,es visszadobjak ,hogy nem felelek meg .elotte Burger Kingben dolgoztam nem kell elitelni majdnem hat ev volt rettenetesen kemeny 60ezer Ftert ! Mit kell tenni az allasinterjun illetve hogyan viselkedni ? Meg az a sok fura idiota kerdes ami van? Nem vagyok idiota mielott valaki azt irna es csunya sem.legyszi srtelmes valaszokat
2013. nov. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
akkor képezd magad tovább,sorry de egy ilyen OKj-és izével tényleg nem nagyon kelendő főleg a mai piacon nehéz még egy mérnöki MSc. Diplomával sem hízelgő néha,az eladhatóság.Telítettség van,és a Cégek 5perc közpályazat alatt,kapnak több száz bejövő mail-t jobbnál jobb ajánlásokkal....
2013. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Boccs elfelejtettem estin erettsegire jarok most vegzem
2013. nov. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!