Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyíregyházi munkahely?

Nyíregyházi munkahely?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne bővebben,hogy Elektrotechnikai-technikus végzettséggel Nyíregyházán hol lehetne munkát találni? Igazság szerint sok helyen voltam már csak mindig 1-2 dolog hiányzott. Viszont majd menni szeretnék Villamos mérnökire a Miskolci egyetemre tovább,de előtte szeretnék dolgozni,mivel pénzhez szeretnék jutni. Esetleg ha valakinek van egy jó ötlete szeretettel várom! :)
2013. nov. 28. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet kell? Ne menj a miskolci egyetemre, mert kuka diplomát ad. Ugyanúgy nem fogsz vele munkát kapni.
2013. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy a debreceninél a villamosmérnöki képzés az jobb Miskolcon,bár a Miskoci elmarad a Pestitől. De egyébként igen megfordult ez is a fejemben,mert hallottam,hogy nem a legjobb,viszont pont a vill. mérnökit emelték ki,hogy az nem rossz,de nem is a legjobb.. de sajnos annyira nem tájékozódtam még egyelőre.
2013. nov. 28. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább menj pestre. Sajnos szinte minden munkáltatóra igaz, hogy nem csak azt nézi, hogy milyen diploma hanem, hogy honnan van.

Szerintem ne csessz ki magaddal. Sok az a 4-5 év, míg kijárod, és ha ezekután munkád se lesz vele...

2013. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos igen ez van,és most igazából bekavar ez,mert tulajdonképpen azért mennék Miskolcra,mert ott lenne lakás, ami nem albérlet,tehát oda tudnék menni barátnőmmel. Igazából ez a döntő ok ami miatt Miskolcra mennék,dehát most így elbizonytalanodtam:) bár van még addig kb másfél év szóval ki lehet addig találni.
2013. nov. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!