Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi jut eszedbe először arról,...

Mi jut eszedbe először arról, hogy közmunka, közmunkás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
47000
2013. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

15 évig " nyaraltam", ingyen volt minden, a lakosztály, kaja, minden más...még a wellnesz részleg is...

no most meg a közért dolgozom...mi baj van ebben?

2013. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
39%
pénz, respect, csajok
2013. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ahogy a válaszokból kiveszem, a közmunka nálunk kimerül abban, hogy utcaseprés, takarítás, lenézettség és szégyenkezés. Pedig annyi szakma és foglalkozási ág van, amivel a köz javát eredményesebben lehet szolgálni.
2013. dec. 3. 18:31
 15/27 nyisziati ***** válasza:
100%

Én játszótér-karbantartó vagyok, közmunkásként kezdtem majd meghosszabbították a szerződésem dec. 18.-ig. Mindenfélét csinálunk, főleg asztalosmunkát, de van kőműves-, burkoló-, ács-, lakatos- és csőszerelőmunka is. Én szeretem, mert értelmes tevékenység (jobbára), de sajnos úgy néz ki, nem hosszabbítanak meg (több tucat hasonló emberrel együtt). :(

.

Ja és alig vannak cigányok nálunk, viszont van sok értelmes, akár diplomás ember is. Nagyon rossz a foglalkoztatottsági helyzet, mindenki panaszkodik a munkalehetőségek hiányára és a pénztelenségre.

2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az jut eszembe hogy 47000 ft-ból meg lehet élni. Meg még egy pár dolog azzal kapcsolatban aki ezt mondta!
2013. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha diplomás, akkor szociális közmunkás. Igen becsülnivalók!

Ha nem diplomás, akkor a szép parkok, a rendezett közterület.

2013. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Nekem az jut eszembe, ahogy felszedik a szemetet a környéken. A magyaroknak tele a zsákja, a cigányok kullognak utánuk tök üres zsákkal cigarettázva. Amikor söpörnek akkor a cigány bemutatja hogyan lehet lapátra támaszkodva aludni.


A közmunka nagyon hasznos ha jól szervezik meg, és az embereknek nem csak jelen kell lenni. Mert ha nem a munkához szoktatják vissza az embereket hanem a lógáshoz akkor az egyenesen káros.

2013. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
60%

"Nekem az jut eszembe hogy 47000 Ft-ból meg lehet élni. Meg még egy pár dolog azzal kapcsolatban aki ezt mondta!"


Egy kis történelem:

Ki mondta? Szekeres Imre mondta először, hogy Matolcsy szerint meg lehet élni 47000 FT-ból, amire elindult az erre vonatkozó Facebook kampány. Hamarosan sorra kérdezték a képviselőket erről, mire az egyik szerencsétlen a kamerába azt mondta, hogy szerinte meg lehet. Ez után ezzel ment tovább a kampány. Egyébként szerintem jobban meg lehet mint előtte a feléből amit munka nélkül osztogattak.

2013. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem szerencsétlennek nevezném,hanem aljas gazembernek!
2013. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!