Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi jut eszedbe először arról,...

Mi jut eszedbe először arról, hogy közmunka, közmunkás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
34%
Nem sírni kell, hogy segélyből meg közmunkából nem lehet megélni, hanem dolgozni! Senki sem mondta, hogy szokj rá a társadalom kegyelem kenyerére, a segélyre és a közmunkára és abból élj meg! Örülni kellene, hogy a társadalom - mi, a többi adófizető - ennyit is ad! A közmunka egy átmeneti segítség azoknak akik dolgozni akarnak de jelenleg nem találnak megfelelő munkát, ezeket senki sem nézi le. Aki viszont nem akar dolgozni, segélyre és közmunkára akarja építeni az életét, másokon akar élősködni az csak ne sírjon és ne szólja le a többieket, se azokat akik az őt adójukból eltartják!
2013. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
40%
Azért látni kell, hogy a közmunka nem egyenlő a normális munkával és munkahellyel, általában szakképzetlen embereknek adnak így munkát és nincs munkafegyelem. Sokszor verébszámlálás folyik (aki ismeri a történetet). Felháborító amikor a kegyelem közmunkások alja, akit szemétszedésre se lehet befogni és szinte írni sem tud követeli a munkaruhát és nagyobb fizetést, hogy ő márpedig dolgozik. Igen dolgozol, csak egy normális álláshoz képest mit, mennyit és hogy...
2013. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Te is tudod,hogy sok iskolázott,szakképzett sem talál munkát! Mi a szarról beszélsz? Csak orbán hülye szövegét fújod. Gratulálok. Őszintén remélem,a te családodban mindenkinek volt és van munkája. Becsüljétek meg!
2013. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Nem mi, hanem ki. Viktor királyunk és az általa közmunkával megoldott munkanélküliség csökkentése....
2013. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

IHM

Lehetsz péntek, Lehetsz szombat,

Nekem mindegy, nálad nem találok jobbat.

Akár péntek, akár szombat,

Nekem mindegy, úgyis közmunkára foglak.

2013. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem az jut eszembe a közmunkáról, hogy a Szociális Iroda Közhasznú Foglalkoztatási Osztály alkalmazottja, egy nagypofájú, szemmel láthatólag kiélt vén riherongy úgy üvöltött velem, amikor be akart sorozni utcaseprésre, de nem volt tüdőszűrő leletem, hogy majdnem ráborítottam az asztalt. A tüdőszűrő elmaradásának oka: a régi állomás megszűnt, az új még nem nyílt meg tatarozás miatt, a szomszéd kerületben, ahol ellátták az itteni embereket, ott meg 2 hétig rossz volt a gép. Szóval nem az én hibám. Erre ott ordított velem fél órát, hogy az adófizetők tartanak el engem. Hát eltart a jó édes... Ugyanis a saját megtakarított pénzemet éltem fel munkanélküliként, a 20 évi spórolás megtakarítását. Mert soha nem szórtam el a pénzt, hanem félretettem, gyűjtögettem szűkösebb időkre. Erre egy senkiházi a pofámba vágta, hogy én egy senki vagyok. A polgármester asszonynak írt panaszlevelemre azóta sem kaptam választ...

Az utcát meg csak söpörje, aki nem tud 2-ig számolni vagy a nevét leírni.

2013. dec. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

21-es!

Van fogalmad róla hogy milyen a közmunka? Amikor csak annyi a dolgod hogy a kevés elvégzendő látszatmunka után órákat ücsörögjél a padon a társaiddal és várd a munkaidő végét, mert halálra unod magad, olyan lassan vánszorognak az órák. Vagy ingyen lehetett ülni tavaly az iskolapadban, új, hasznos tudásra szert tenni nem lehetett mert gyp-seknek való képzés volt. Papírokat lehetett kitölteni adminisztratív célokból, azzal is ment az idő. És ezért a semmiért havonta pénzt kaptál, mintha dolgoztál volna, de valójában nem csináltál semmit, mert nem lehetett. És mindezt az adófizetők pénzéből. Ez rendjén van szerinted?

2015. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!