Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő múlva múlik el a...

Mennyi idő múlva múlik el a gyomoridegem új munkahely miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem eladóként egy nagyon forgalmas helyen, és már volt egy két "bunkóm". Tegnap is, ma is tiszta görcsös a hasam, gombóc a torkomban. Ugye elmúlik?

Szerdától teljesen egyedül leszek, amiatt is rettegek, mert míg most ketten voltunk (aki betanított plusz én) is lassan haladtunk, mert nagyon nagy volt a sor, pedig egyikünk ütötte be az árut, a másik meg kiadta, meg csomagolta stb.

Első munkahelyem. Ugye nem leszek mindig ilyen ideges?


2013. dec. 3. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
idővel megszokod ezt is. Pár hét alatt belerázódik az ember az új helyzetekbe. Nem lesz gond, csak nyugodtan. Sok sikert.
2013. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

egy idő után elmúlik csak addig tart

amíg megszokod. ez velem is élőfordult én is eladó vagyok. :)

2013. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Amúgy nem lenne baj, csak reggeli csúcsforgalom, és a délután négy és hat között lévő csúcsforgalom nagyon kiborító.


Egyszerre jön be mindenki, áll a sor, csinálja az ember ahogy erejéből telik... Nehéz! :)


Második te hogy bírod? Régóta csinálod?

2013. dec. 3. 10:10
 4/5 anonim válasza:
Jól bírom 2 éve vagyok eladó ne foglalkozz a bunkókka. Sok sikert kívánok. :-)
2013. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


Ma már egyedül leszek, szerintem nap végére sírni fogok otthon :)

2013. dec. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!