Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mégis mit akar/vár?

Mégis mit akar/vár?

Figyelt kérdés

Tudom az alap szabályt, hogy házi nyúlra nem lövünk, de tisztán akarok látni.


Egy kollégámmal egy időben mindig kedvesek voltunk egymással /flörtölt velem, (mosoly, beszólások, összenézések, kézérintések).


Benne voltam én is a játékban, de mondott párszor olyat, amire nem tudtam visszavágni, meglepődtem, leblokkoltam. Túl későn vettem észre a jeleket. Most mikor már észbe kaptam, hogy talán tetszek és bármi kialakulhatna, már kevesebb a flört, munkán kívül abszolút nem beszélgetünk már, néha átnéz rajtam, néha megnéz, változó. A mosoly és a nyílt tekintet megmaradt.


Van ennek értelme? Vagy, ha mást nem is, de vidámmá tesszük a másik munkaóráit? S ha végre kitalálnánk, hogy akarunk - e a másiktól valamit, mennyire lenne életképes? (titkolni, egész nap együtt - otthon is)


Bar egy idősek vagyunk, de ő tapasztaltabb a tartósabb kapcsolatok terén.


Köszönöm az építő jellegű hozzászólást, véleményt.



2013. dec. 14. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van egy hasonló problémám, van egy nő a munkahelyemen, akinek mellesleg barátja is van, de közben olyan furán viselkedik velem mindig mosolyog akárhányszor ránézek, meg van 1 kis szünete egyből odaül mellém, simogat meg stb. :D néha elég furán érzem magam, jólesik, hogy kedves de akkor is, még ha szabad lenne se hiszem, hogy közelednék hozzá, nem lenne előnyös egy ilyen munkahelyi kapcsolat szerintem, fogalmam sincs mit akar, lehet alapból ilyen.

Kérdező szerintem te is mérlegeld mielőtt bármibe bele mész, ha mégse sikerül kapcsolat, utánna is még mindig egy munkahelyen fogtok dolgozni ez is lehet kínos későbbiekben, bonyolítja a dolgokat ha egész nap együtt vagytok.

2013. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amennyire tudom, mindketten szabadok vagyunk.


Ezért van bennem is görcs, mert csak úgyjjátszadozni más és a magam érzelmeivel nem akarok, de minden eshetőségre fel kell készülni, arra is, ha nem működik, s akkor minden nap úgy kell tennünk, mintha minden okés volna.

Hiába mondom azt, hogy felnőtt emberek vagyunk, tudunk kulturáltan viselkedni, de a valóság más is lehet.

2013. dec. 14. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy én zárkózottabb vagyok, mint a te kolléganőd. Kezdetben már az is zavarba ejtett, amikor közelebb jött, ült hozzám.
2013. dec. 14. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem is lehet erre jó tanácsot adni. Ha már érzel valamit iránta akkor most gyötörd magad tovább, mert "házi nyúlra nem lövünk"?. Vagy menj bele egy kapcsolatba, ami a munkahelyedet is veszélyeztetheti? Szerintem, ha még nem folytál bele nagyon az érzelmekbe akkor hagyd.
2013. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!