Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kirúgtak az első munkahelyemrő...

Kirúgtak az első munkahelyemről (diákmunka). Kicsit elcseszte a kedvem, hogyan tudnék nem foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Szia sorstárs :)


Egy idő után elmúlik a szégyenérzet. Én azért estem ki mert az első munkanap dobbantott az ex évek után, és nem mentem be másnap :) mondjuk nem is nagyon bírtam a dolgot...


Veled mi volt a probléma? :)

2012. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%

Úgy, hogy racionalizálod. Vagyis megvizsgálod, hogy miért rúgtak ki, és gondolatban helyreteszed.

1.) "Tényleg nem úgy dolgoztam, ahogyan kellett volna? Ha igen, jogosan tették, de ez többet nem fordul elő, mert legközelebb megmutatom, hogy milyen az, amikor igazán beleadok apait-anyait."

2.) "Minden ok nélkül felmondtak nekem? Tiszta a lelkiismeretem, én megtettem mindent, és jobban is jártam, hogy nem kell tovább ezekkel a szemét alakokkal együtt dolgoznom!"

2012. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

ÓÓ semmi baj! Örülj neki ,hogy ez az estet nem akkor történt veled amikor már véglegesen dolgozni szeretnél.

Fogd fel úgy, mint egy leckét amiből egy életre tanultál!

2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

óóó jelentkezem sorstársnak.

Mi volt veled a probléma ?:(

2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
85%
Engem 20 év után rugtak ki az első munkahelyemről. Lassan 2 éve ennek, pár hónapja van új munkám, amit szintén szeretek, de a mai napig álmodok esténként a régi munkahelyemről. Sajnos ilyen világot élünk, próbáld meg nem a szívedre venni, egyáltalán nem biztos, hogy az alkalmatlanságod miatt történt. 39F
2012. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
miért rúgtak ki?
2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
ne keseredjetek el,tőlünk is kirúgtak egy diákcsajszit pedig semmivel se dolgozott rosszabul mint mi rendes dolgozók.csak ilyenkor a főnökök szeretik jobban csesztetni a diákokat.
2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szemét kis multi volt. A madaras.


Az a munkamorál, hogy, mindig csinálj valamit, akkor is, ha már elfogyott a meló amit kiosztottak neked. Teljesen mindegy mit, csak csinálj úgy mintha dolgoznál, mert ugye néznek a kamerán. Én végeztem a melómmal már 20 perce, de nem volt senki az osztályon, ahova be voltam osztva, szóval gondoltam bemegyek a raktárba, hátha találok valakit aki ad melót. Ott meg egyből látták, hogy diák vagyok és nincs mit csinálnom, lecsaptak rám és elküldtek másik osztályra. Aztán amikor megtudta a főnök, hogy elmentem máshova, akkor kiakadt meg kiabált. De utána egészen lecsillapodott, a maradék 5-6 órát rendesen végigdolgoztam. Aztán ma felhívtam a diákmelós srácot és Ő mondta, hogy többet nem mehetek oda, mert szóltak, hogy ez a srác nem kell többet.


Kis sunyik. Most már utólag nem tudok ezzel mit csinálni, majd legközelebb... :)

2012. aug. 8. 10:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Na látom már jobban is vagy :) Igazán örülök.
2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Engem is kitiltottak anno egy áruházból,az is diákmunka volt.De az az érdekes,hogy onnan szinte minden diákot kitiltottak,mert mindenféle hülyeséggel megvádolták őket,a végén ösze visz 3 ember mehetett oda.Én azért nem mehettem oda többet,mert összebalhéztam egy vevővel.Ebből az áruházláncból kb fél évig voltam egy helyen,de annak azért lett vége,mert a biztiőrök csinálták a fesztivált.Bár azt nem is bántam,mert nem tetszett az a meló.Utána visszafogadtak volna,de én azután a balhé után nem mentem vissza többet.Isten ments.Amúgy nem biztos,hogy a te hibád,általában arra szálnak rá,aki sebezhető és sokszor a diákok járnak pórul emiatt.
2012. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!