Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merci bonbont illik munkatársn...

Merci bonbont illik munkatársnak, főnöknek adni?

Figyelt kérdés
Minden hátsó szándék nélkül, karácsonyra.
2013. dec. 20. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen! Nagyon izléses..
2013. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan írtad? Mert én kicsit tartok tőle, mivel a reklám dalszövege eléggé, hogy is mondjam.... romantikus, vagy nem tudom :) De jobb bon-bon ötletem nem volt, Cherry Queen Passion volt még, hát az meg még veszélyesebb szerintem :D Maradt a Merci, és bízom benne hogy nem vesznek rossz néven egy ilyen ajándékot.
2013. dec. 20. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, mert nekem is a reklám ugrana be rögtön.

Van sok más finom csoki, ráadásul sokkal minőségibb is.

2013. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Én egy alkalmazottamtól Mercit kaptam és nagyon örültem, fel sem merült bennem ilyen kérdés, hogy akarna tőlem vmit! Ebben csupán egy csöppnyi szeretet van..

Tökéletes ajándék! :)

2013. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, a reklám eléggé elront mindent... :) Mert a Merci köszönömöt jelent ami viszont találó, de a reklám... meglátom még, és köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 20. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő a főnököd?


Lindt bonbon

After eight /inkább férfinak, mert nem minden nő rajong érte, bár már van ízesített változat

STÜHMER - finom és magyar!!!

ChocoMe csokoládé különleges

MOZART golyó/praliné /csoki


Ha férfi, lehet, hogy egy üveg jobb bornak, pálinkának jobban örül

2013. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, Draagaaam, hogy azonnal a reklámdalt kezdtem énekelni, de természetesen nem gondoltam egy másodpercig sem, hogy bármi hátsó szándékod lett volna :) azóta már el is fogyasztottam, még egyszer köszönöm.
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!