Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez már szexuális zaklatásnak...

Ez már szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a férfi aki rám szállt 37 éves. Fél éve ismerem, de eddig nem volt gond, csak nyaggatott, hogy találkozna a munkahelyen kívül is.


Legutóbb amikor egyedül voltam a helyemen, akkor odajött hozzám, levetkőzött félmeztelenre, hogy masszírozzam meg a hátát, meg akart csókolni amit egyébként nem hagytam(amúgy is zavarban voltam és a stressztől leblokkoltam), összehordott mindenfélét, hogy jó kezekben lennék nála mert ő egy tapasztalt férfi stb.


Hiába mondtam neki, hogy van barátom, meg hogy félreértettük egymást, egyszerűen nem fogta fel agyilag. Akinek ezt elmeséltem az is azt mondta, hogy nem normális a férfi. Hogy lehetne leállítani, hogy békén hagyjon végre?


2013. dec. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöködnek, hogy mi a helyzet. Ha az nem segít, akkor a barátodnak, vagy valami markosabb férfi ismerősödnek, hogy tegye helyre a csávót, vagy fel is jelentheted szexuális zaklatásért.
2013. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közlöd a pároddal,és ő lerendezi szerintem!
2013. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem normális, tudasd vele hogy feljelented zaklatásért ha nem hagyja abba. De mikor ezt közlöd, ne legyél egyedül, ki tudja mennyire beteg az agya.
2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy letámadjon vagy valami!!!

Szólj a barátodnak vagy valakinek semmiképp ne hagyd szó nélkül!

2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam, hogy egy megbízhatóbb fiú kollégámnak szólok, hogy játssza el ő a barátom szerepét. ezt arra alapozom, hogy ha nekem nem hisz(hiszen egy külső személyről van szó akit akár ki is találhatok), így legalább ez talán használna.
2013. dec. 28. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Tarkón vágnám a palit, ha az én nőmmel ezt eljátszaná.
2013. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de nagy a szája vkinek... gondolom egy szűz kisfiúnak aki itt akar nagynak látszani mert az életben nem az :DDDD szánalmas vagy...
2013. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy úszod meg ha szólsz egy határozott fellépésű férfi ismerősödnek(vagy főnöködnek) hogy beszéljen a zaklató fejével. Megverni nem kell, az már elég szokott lenni ha valaki beszél vele.
2013. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főnöknek szólnék, de előtte hangfelvételt készítenék. Fiú kollégának nem szólnék, fölösleges, mert nem fog segíteni, nem akarna belekeveredni, mindenki félti az állását. Erőszakkal sem mentek vele semmire, még ő fog feljelenteni titeket fenyegetésért, meg testi sértésért.
2013. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!