Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gimnáziumomban a fiúk tesi...

Gimnáziumomban a fiúk tesi tanára mindig feltűnően néz minket ez nagyon sok lányt zavar. Tudom nem számít még szexuális zaklatásnak de lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem. mindenki azt néz/oda néz ahova akar. Ez nem ütközik semmibe.

Én még utánatok is mennék az öltözőbe. ehhez mit szólsz?

18/F

2010. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

szerintem fogjanak össze azok, akiket zavar. menjetek odsa hozzá, és közösen mondjátok meg, hogy zavar ha a melleiteket bámulja.

ha tovább csinálja, szóljatok az igazgatónak, vagy írjátok ki nyilvános helyre hogy milyen perverzen néz az a tanár, ahol többen olvassák (pl. facebook), és valszeg hozzá is eljut a dolog.

2010. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

"Én még utánatok is mennék az öltözőbe. ehhez mit szólsz? "

azt, hogy valszeg perverz vagy

2010. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Ja, márt ott tartunk hogy az a perverz aki a lányokat szereti. Para.
2010. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha a bámulásnál tovább nem megy, vegyétek bóknak.
2010. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok.

Mondjátok ti ennyire értetlenek vagytok? kit nézzen az a férfi ha nem a lányokat??? a fiúkat?

jobb ha pontoztok visszafelé mert ez az igazság.

Most oda állít a csaj az igazgatóhoz jól beégeti magát.


Felkéne nőni felfogásilag és nem lenne gond azzal h bámulnak. Bírom az ien kis nyálas embereket akikre nem is szabad ránézni mert már majd megfulnak kínjukban.

18/F

2010. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

"Ja, márt ott tartunk hogy az a perverz aki a lányokat szereti. Para."

ha ez a baja lenne, akkor konkrétan nem egy személlyel lenne a baja, hanem általában mindenkivel.

néha a buszokon is van 1-2 perverz alak, akik perverzül bámulják a másikat. a legtöbb, normális férfi nem olyan.

ez így nem gáz.


de az már gáz, ha valaki perverz módon állandóan a másik mellét, vagy fenekét stb nézi.

ez így még gázabb, ha felnőtt teszi ezt diákjának.


valszeg, ha csak simán nézné, nem perverzen, az nem zavarná a sok lányt.


ha azzal mennek oda többen az igazgatóhoz, hogy a tanár a mellüket nézi, akkor az csak akkor fogja kiröhögni, ha maga is egy perverz állat (de ezt a kérdező valszeg tudja az igazgatóról, h olyan-e, és ha olyan, akkor valszeg nem neki fogják mondani).

2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Én a válaszodra írtam ezt, hogy bemenne utánuk az öltözőbe. Nyilván nem fogja megtenni, vagy ha igen megrugdossák max:)
2010. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

"Most oda állít a csaj az igazgatóhoz jól beégeti magát."


ne egyedülmenjen, hanem többen menjenek, akkor jobban komolyan veszik. (Írta a lány, hogy sokakat zavar)

2010. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

BeszélJETEK az Igazgatóval!

Ha van arra lehetőség, kérjétek meg, hogy nőnemű tanár tartsa Nektek a foglalkozást, - a női problémáitokat is másként fogja kezelni...

2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!