Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahhoz, hogy diákként úszómeste...

Ahhoz, hogy diákként úszómesterként dolgozhassak mi szükséges?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nyáron jelentkezek a Sárvári fürdőbe diákmunkára úszómesternek vagy akik a csúszdákon felügyelnek stb. nemtudom a hivatalos nevüket. És az lenne a kérdésem, hogy mik a feltételei ennek. Esetleg aki volt már Sárváron ilyen munkában az írna véleményt?


21/F



2013. dec. 29. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ott konkrétan mi lesz az elvárás, de nyáron találkoztam néhány ilyen hirdetéssel, és ott valami vízimentő vizsgát kértek.
2013. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úszómesternek biztos kell valami vizimentő vizsga. De szerintem a legegyszerűbb ha felhívod a fürdőt és megkérdezed.
2013. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nehéz bekerülni,protekció kell
2014. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sárvári fürdőben dolgozom úszómesterként!

Nyáron diákként szeretnél jönni, akkor medenceőrként tudnak felvenni. Csúszdákon kellene munkát teljesíteni. Úszómestereknek a munkáját kell segíteni. Úszómesternek uszodamesteri és/vagy vizimentői OKJ-s papír kell. Protekcióval tudsz csak bekerülni diákként!

2014. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia:) remélem sikerül bejutnod,én diákként dolgozok a sárvári fürdőbe,a nyáron szinte minden nap bementem,ha dolgoztam,ha nem,nagyon megszerettem.Ha esetleg a kommentelő úszómester ezt olvassa,egy monogrammot írjon,kíváncsi vagyok ki írta ^^
2014. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kovács Adél!


Nem kapsz monogramot! :D

2014. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
RAUCH D.TE SE!
2014. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!