Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mennyi ingázik (időben) a...

Ki mennyi ingázik (időben) a munkahelyére?

Figyelt kérdés

Néha arra gondolok, hogy nem sokan csinálják amit én, hogy ennyire messze járok dolgozni.

Egy faluban lakom ahonnan autóval bemegyek a közeli kisvárosba, onnan 1 órás buszutat teszek meg a közeli nagyvárosig, ott pedig helyijárattal megyek tovább a munkahelyemre. Délután ugyan ez hazafele.

Kinek van hasonló "keresztje"?



2014. jan. 6. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk nincs, mivel a falusiak elveszik a munkahelyet, így már csak a munkanélküliség és a közmunka maradt itt a városiaknak. Hála azoknak akik képesek beingázni 200 km-ről.
2014. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azért ingázik be 200 km-ről vidékről, mert ott sincs munkahely és ő se szeretne éhen halni.
2014. jan. 6. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Összesen 10 percet ingázok naponta.
2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak helyben gyalogolok napi fél-fél órát. Igaz, jó sz.r állásom van minimálért.

Jobb munka reményében mentem volna Pestre, oda fél óra gyalog, 45 perc vonat (késés nélkül), 40 perc BKV és 10 perc gyalog lett volna, de mivel semmivel se szálltak volna be az utazásomba (ami 30000+ lenne) nem vállaltam.

Viszont ha nem akarok itt megrekedni muszáj leszek vallalni, csak jó lenne annyit keresni, hogy a végén ne jöjjek ki kevesebbre, mint amit most kapok.

Párom nem akar költözni, itt van lakás, család... ha megyünk, az már külföld lesz.

2014. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én olyan 2 percet,150-200 méterre lakom a melóhelyemtől.
2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző helyemre fél óra alatt beértem, most másfél óra csak oda de többet fizetnek.
2014. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
irányonként 30 perc villamossal.
2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Napi 40-40 perc gyaloglas, a ketto kozott hatar. Hazafele rizikos, sose tudom hogy a hataron csak atsetalok vagy szivatjak a nepet es akkor fel orat araszolok pluszban.
2014. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30-30 perc.
2014. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én busszal elmegyek a városba, ott hév, aztán egyik villamos majd másik villamos. Budapest mellett lakom, csak a közlekedés botrány.
2017. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!