Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek gáz ha a férj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a férj a feleségéért megy a munkahelyére? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 19:19
1 2
 1/14 anyács ***** válasza:
75%
Az én férjem sokszor eljön értem! Kis cégben dolgozom, mindenki ismeri, és csípi őt, nálunk ez nem gond.
2013. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
egyáltalán nem gáz.
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Ezer ilyet láttam már, egy csomóan jönnek a párjukért, ha megtehetik. Szeret téged, azért teszi, ne aggódj! Örülj, hogy nem másért megy egy másik munkahelyre :)


43/F

2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért megy érte, hogy gyorsabban/könnyebben hazajusson, akkor nem.

DE ha azért, hogy ellenörizze meg bekorlátozza, akkor igen.

2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy jobb lenne ha addig dolgozna.
2013. aug. 11. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Kik?
2013. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert irigyek, azért mondják ezt. Szerintem mindenki ilyen férjről álmodik! :)
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Az én férjem is bejött értem mindig, ha tudott. Persze ha azért megy, ahogy az egyik előttem szóló is írta, mert annyira féltékeny, hogy még egyedül az utcára sem mehet ki az asszony, az már gáz.
2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
S kik mondjak azt? A ferjed velemenye erdekeljen ne idegeneke. Jo hogy nem mar megtiltod a ferjednek hogy jarjon erted, mert mit fog mondani a Petike meg a Zsuzsika...
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

ugyanmár, ez egyáltalán nem gáz:) sőt, örülj neki:) aki pedig mást mond, azt csak is irigységből mondja. ne mások véleménye szerint gondolkodj, vagy tégy ezt-azt.

az irigyek meg csak lessék csak továbbra is, hogy neked milyen kedves párod van:)

2013. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!