Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen irányba induljak el,...

Milyen irányba induljak el, ha külföldi német munkáról van szó?

Figyelt kérdés
Nos, 22 éves egyetemista vagyok, elvileg utolsó éves volnék, de sajnos a saját hülyeségem miatt úgy néz ki, hogy csúszni fogok. Emiatt úgy döntöttem (én költségtérítéses formában nyomtam eddig végig), hogy ideje lenne külföldön munkát vállalnom, tekintettel a magyar munkaerő piacra, illetve az egyetemre és a szakomra (szak:germanisztika - tudom, nem egy életbiztosítás). Mivel eddig más fizette helyettem a tandíjat, úgy gondolom, hogy mivel én rontottam el, ezért nekem kéne a csúszás miatti féléveket kiperkálni. De ehhez ugye munka kell. Dolgoztam már Ausztriában, 3 éven keresztül a vendéglátóiparban - igaz, feketén, és akkor még gimis voltam. Ezt én nem nevezném nagy szakmai tapasztalatnak, de esetleges kiindulási alapnak talán. Van valami ötlet, hogy ilyenkor merre érdemes elindulni?

2014. jan. 13. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!