Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismeri valaki a nyelvtudást...

IRCI kérdése:

Ismeri valaki a nyelvtudást nem igénylő külföldi munkát közvetítő debreceni céget!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tud valaki valamit arról a cégről

amely nyelvtudást nem igénylő külföldi munkát

közvetít!? Debrecenben a Simonffy utca 4 szám alatt

a Halköz üzletházban van irodájuk. Német, Holland, Angol lehetőség és raktáros, takarító, szakács, konyhai kisegítő munkakör. Valaki dolgozott már általuk!? Előre is köszi!



#munka #külföldi munka #német munka #közvetítő cég #angol munka #nyelvtudás nélküli külföldi munka #debreceni cég
2013. szept. 3. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerem, de ha nyelvtudast nem igenyel, akkor nekem lennenek fenntartasaim. Ez azt jelenti, hogy magyarok lesznek a fonokeid, es mindent ok fognak intezni neked. Es ilyen esetekben alltalaban nem a te erdekeid fognak ervenyesulni, hogy finoman fogalmazzak...
2013. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Közvetítőcégekkel ne foglalkozz.

Kimész Osztrákba ott már 90%ban magyarok vannak.

2013. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Van egy linked erröl a cégröl, kérdezö?
2013. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyából le írom mit tartalmazz a szóró lapuk.

Ja és kértem cég nevet amikor személyesen bementem az irodájukba, de azt mondták annyi hogy Külföldi munka közvetítés... hmmm


Nem saját részre érdekelne hanem öcsémnek úgy hogy fontos

számomra hogy le legyenek infózva.


Tehát ez nagyjából a szóró lapon:


Külföldi munkára várjuk jelentkezésed!

Németországi, Hollandia és Angliai munkalehetőséggel

A munkakörök a felsorolt országokra vonatkoznak


- Raktáros

- Takarító

- Szakács

- konyhai kisegítő


A ki utazás busszal történik, ennek díja

Németbe 75.000.- Ft

Holland 85.000.- Ft

Anglia 65.000.- Ft

ami tartalmazza az utasbiztosítást is.


A fizetés kb.


Német: 600.000.- Ft ( 7 - 8 euró/óra )

ebből havi 115.000.- ft kerül levonás van a

szállásra és étkezésre.

Minden munkakörre ez a fizetés

vonatkozik.


Holland: 655.000.- Ft ( 7 - 8 euró/óra )

ebből havi 105.000.- ft kerül levonás van a

szállásra és étkezésre.

Minden munkakörre ez a fizetés

vonatkozik.


Anglia: 400.000.- Ft ( 7 - 8 euró/óra )

ebből havi 60.000.- ft kerül levonás van a

szállásra és étkezésre.

Minden munkakörre ez a fizetés

vonatkozik.


Nyelvtudást és végzettséget nem igényel.

A fizetés heti 6 napra 12 órára van átlag számolva.

Az első havi szállás és étkezés is a fizetésből

lesz levonva.

Napi 3-szori étkezés biztosítva van a munkásszálon.


Munkaidők: 8, 12, 16 , 24


Csak rajtad múlik hány órás munkában szeretnél kezdeni.


Élérhetőségnek egy email és 3 mobil szám van megadva.


Szóval "röviden" :) ennyi.


Hát mint mondjak szerintem elégé sántít

benne pár dolog...

De gondoltam hátha ismeri őket valaki

és van tapasztalata...

Vagy hasonló céggel.


Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 3. 22:18
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja igen linkem nincs csak a szóró lap.

De még egyszer be akarok menni személyesen.

Majd akkor lesz még pár kérdésem,

mert első alkalommal nem egy bőbeszédű

figurát kaptam ki...

2013. szept. 3. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Német: 600.000.- Ft ( 7 - 8 euró/óra )

ebből havi 115.000.- ft kerül levonás van a

szállásra és étkezésre.

Minden munkakörre ez a fizetés

vonatkozik.

---------------------------------

Ezt egy orvos, vagy mérnök keresi meg egy hónapban.

Itt csak az a fontos, hogy kifizesd az utazási költséget és kész.

2013. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
6-os! El vagy tevedve. Heti 72 orat irt a kerdezo, ezert 400-600e Ft. Egy mernok vagy orvos, heti 40 oraert is joval tobbet kap ennel. (Eltem mindket orszagban, mernokkent dolgoztam, senki nem kapott ilyen keveset)
2013. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En nemeto.ban eltem, az oraber elso blikkre rendben, de nem hiszem h heti 72 orat sokaig bir az ember, egyaltalan ez legalis?

Ha jol lattam olyan 400 eurot kernek szallasert es kajaert, ami olcso de realis, valoszinuleg olyan is, jobb menzakoszt jellegu lehet.

Nemetorszagban pl. Havi netto 1200 euro ocsed szamara sztem mar "luxus" nak erzodik (csak talalgatok, de pl. Egy fel lakas+sorozesek mar belefer ami MOn ilyen munkakorben luxus, en berlinben 900bol elvoltam valahogy)

Szoval a benyomasom, hogy realis dolgokat irnak, de azer demagog a szorolap, l. 72 orai bert irnak ra, ja meg az a kicsiseg, hogy ez nyilvan BRUTTO, de interneten talalsz adokalkulatort ahova beirhatod(steuerrechner nemetul, tax calculator).

Szoval nem az a benyomasom, hogy csalok, hanem inkab "csak" legalisan kihasznalhatnak, szemetek lehetnek. Tudod, mint a wizzair.

Ja, es miert is kerul ennyibe a buszutazas? Emlekeztet a "csomagot vihetsz 20e Ftert" feelingre.

En masik ceget keresnek, aki kevesbe akar bepalizni,ha van.

Azt nezzetek mindenkeppen meg, mennyire van benne a szerzodesben, hogy rafizetsz, ha par het v par honap utan lelepsz - felek hogy igy van, ez nekik nem jonne jol.

Ha megsem, es ki lehet ugrani epeszu ido utan, en esetleg kimennek annyi idore amig nyelvet tanulok(par honap-HA tanulgat mellette), es utana keresnek jobb munkat, es utana lelepnek. Ha josvadaju, tisztesseges fiatalember, okes nyelvtudassal sztem talal munkat par honapos beilleszkedes utan.

Velemenyem, hogy a tortenetben a nyelvtudas, tapasztalat (meg talan a kaland) hosszu tavon sokkal fontosabb mint a penz amit fel ev alatt keresett. De ugye kerdes mennyire is kell az a penz - marmint megelni konnyebb nyugaton, de azert NOban 2000 eurot keresni kepesites nelkuli munkakkal epeszu modon nem nagyon lehetseges, en inkabb tanulasra hajtanek.

Allitolag a nemet median kereset kb 1600 eur netto korul van, ebbe mindenki benne van - de nem csekkoltam a szamot.

Ugy tudom GBben magasabbak a keresetek, de az elet is tobbe kerul, sot! Ezert meglep, h alacsonyabb keresetet irt a szorolap, de lehetseges, nagyon nem egy szocialdemokrata orszag, es a kepzetseg nelkuli ember nem ugralhat. Viszont, ott megtanulhat angolul!!!

Hozzateszem en fizikus vagyok, a munkaeropiac masik veget latom, azt is csak kicsit. Nna ahhoz kepest jo sokat irtam:)

Majd ird meg mi lett, sok sikert!!! :)

2013. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Németországban nincs 72 órás munkahét. Legfeljebb 42(keleten)

Ha 168 órát dolgozol egy hónapban(21 munkanap) van brutto 1344 eurod...netto 970 euro...ebböl levonják a 400 eurót kajára, szállásra. Plusz 300 eurót az elsö hónapban az utiköltségre. Marad 270 eurod az elsö hónapban.Ebböl kétszer elviheted a családot a mekdonyácba...:)

Amúgy a kezdö orvosokra és mérnökökre gondoltam. Nem keresnek túl sokat a pálya elején.

2013. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na nem került sor arra ,hogy ismét be mennyek személyesen. Ugyanis telefonon érdeklődtem. De furcsa mód már nem tudnak külföldi munkát biztosítani. De gyanúm szerint nem tetszett nekik ,hogy túl sok kérdésem volt. Ugyanis elsőre még nem jelezte csak amikor jeleztem ,hogy már voltam bent , gondolom itt jött a felismerés. Ekkor fordult a beszélgetés " ááá nem nincs már munka " Na de kérdeztem én akkor mért van az irodában az a temérdek szórólap!? Amit előzőleg személyesen láttam. Válasz: Mindegy már nincs. Szóval nem kell rajta öcsémnek agyalni mit csináljon ez a cég kilőve... Egyébként sem ajánlták túlzottan úgy összességében a közvetítő cégeket. Most az a "stratégia" ,hogy olyan hellyel próbálkozna ahonnan ismerősnek saját tapasztalata van... De sajna ilyen most nincs. De reméljük lesz! Abban azért kérném a válaszadóim segítségét ha tudtok biztosnak tűnő ki induló pontot szívesen fogadom az ötleteket öcsém nevében is. Sajnos nyelvet nem beszél ezért volt elsőre vonzó a nyelvtudást nem igénylő szórólap számára. Mindenkinek köszönöm az eddigi és a következő válaszokat. Szép napot!
2013. szept. 14. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!