Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánhoz van most ellenőr...

Volánhoz van most ellenőr felvétel, egy pár napos oktatáson kell részt venni, mennyire bonyolult ez az oktatás? Milyen iskolai feltételek vannak? és mennyi a fizetés? Azt tudom hogy 4 éves szerződést kell aláírni

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Megnézed a honlapjukat, illetve felhívod őket. Ha ez problémás, akkor már nem vagy alkalmas. Talpraesettnek kell lenni, jó konfliktuskezelőnek, stb...


persze a fő motiváció: van-e munkád?


négy év? annál jobb...addig biztos a helyed...

2013. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már meg van minden, kedden vizsga, péntektől munka, a bér az egy óra 600ft bruttó havonta 15-16 műszakot kell elvállalni egy műszak 15 óra
2013. jan. 6. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:

...hát...kemény...

úgy érzem, fiatal vagy, tehát sokat bírsz!

Csapj a közepébe, túléled! Tudom, innen a fotelből könnyű mást buzdítani, de gondold át...ha van jobb, akkor felejtős, ha nincs, akkor? Elkezded a melót, és lassanként belejössz...befogadnak a kollégák, és akkor sínen vagy.


mások is dolgoznak így, vagy még betyárabb körülmények között, de túlélik. Ha a feltételek nagyon kemények, más sem fogja bírni. Akkor az már bírósági ügy. Persze ezt felesleges felhozni, mert először teljesíteni kell.


Próbálj arra törekedni, hogy Te legyél a legjobb! Persze a tanulásban, kapcsolatokban, tiszteletben, előzékenységben... az utazóközönséggel szemben nem lehetsz durva.. az udvariasság még a bunkókkal szemben is nyerő(bár nagyon nehéz)


Sok sikert!


Egy hét múlva írj, hogy mi van!(légyszí)

2013. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kértétek hogy írjak hogy mi lett az oktatás után, 5 napos intenzív oktatás volt, Forgalom, Kereskedelem, Értékesítés, Üzletszabályzat, ezekből tettünk vizsgát (x-elgetős volt, kis logika kellett csak) nem a VOLÁN alkalmaz minket hanem annak az alvállalkozója a VB Kontroll Konzorcium, minden másnap van munka, elővárosi vonalakon fogunk majdnem mindig meghatározott járatokon kocsival dolgozni, ha bármi kérdés van szívesen válaszolok!
2013. jan. 11. 11:15
 5/10 anonim válasza:
Tóth Jóska azt kész. Beszélj pár vasutaswsal azzok tudják miről beszélek
2013. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha könnyedén vetted a vizsgát, akkor nyerő vagy.. most a beilleszkedés, kapcsolatteremtés időszaka következik..nehéz időszak, de megoldod...


sok szerencsét.

2013. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már építgetem a kapcsolatokat :) elindítottam egy blog-ot is az egészről, nem rakok be linket, ha valakit érdekel akkor üzenetben le írom a címet, holnap elvileg szerződés kötés.
2013. jan. 13. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:

A blogot azonnal hagyd abba...abból csak bajod lesz...ha észreveszik,bukta...ha akarod, privátban megmon

dom miért...ne folytasd

2013. jan. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as ez engem is érdekel itt vagy privátban elmondanád:
2013. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azóta eltelt lassan 5 év.... mennyire vált be a munka? Hogy sikerültek a dolgok?
2017. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!