Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közalkalmazotti munkára...

Közalkalmazotti munkára érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nekem 5 ilyen pályázatból 1-re se volt semmi jelzés. Van akinek ebben van tapasztalata? Nincs olyan aki ilyesmivel foglalkozik?

Légyszives segítsetek, mert szeretnék bejutni ilyen helyre, de nem tudom van-e értelme egyáltalán, mert már azt sem tartom kizártnak hogy ezek előre el vannak rendezve.



2014. jan. 23. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
előre el vannak rendezve, mint a legtöbb állás...de azért próbálkozzál, ha sikerül, akkor elég védettek a közalkalmazottak, nem lehet majd csak úgy kirúgni, fix. munkaidő van, én szeretnék ilyet, és ilyen helyen is dolgoztam.
2014. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a közalkalmazotti munka elég tág fogalom. Én is közalkalmazott vagyok, és való igaz, nagyon sok állás már előre le van zsírozva (csak ugye muszáj hivatalosan meghirdetni), nem ritka, hogy megjelenik a hirdetés, felhívom őket, és már aznap "sajnálattal közöljük, hogy a meghirdetett állást már betöltötték".

Az egyébként nem csak a közalkalmazotti munkákra igaz, hogy cs*sznek visszaírni. (Mert ugye egy sablon-email elküldése annyira óriási probléma lenne...)

Konkrétan milyen helyre szeretnél bejutni? Azt ugye tudod, hogy a legtöbb közalkalmazottat azért nem fizetik túl? Én jelenleg feleannyit keresek, mint amennyit kereshetnék, ha a versenyszférában helyezkednék el, ugyanezen munkakörben. (Csak magánéleti okok miatt dolgozok még itt.)

2014. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közalkalmazotti munka nincs. Bizonyos munkakörök tartoznak a közalkalmazotti besorolásba. Munkára meg bárhova érdemes jelentkezni, ha megfelelsz az éppen kiválasztott munkakörre.
2014. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!