Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol is ilyen szigor van?

Máshol is ilyen szigor van?

Figyelt kérdés

Munkahely. Nem tudom időben megtartani a szünetem az ügyfél miatt, ezért ki veszem később. Meglát a főnöknő és elkezd veszekedni, hogy tán semmi dolgom, hogy az udvaron mászkálok. Mire elmondanám mi van, már ott is hagy és megy panaszkodni a férjének aki a vezérigazgató.

Másik eset: egyik héten rendszeresen túlóráztam és korábban jártam be, a rengeteg meló miatt. Megegyeztem a vezetőmmel, hogy pénteken ezért csak fél napot leszek. Elindultam hazafelé és a parkolóban amikor épp mentem kifelé, közben rágyújtottam, meglátott az autójából a főnökasszony és rondán nézett rám, csóválta a fejét.


Ennél a cégnél bármint csinálsz, minden rossz.

Egyeztetés szempontjából pedig semmi dolgom a nővel, mert nekem nem közvetlen felettesem.



2014. jan. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bír téged, vagy féltékeny. Ez nagyon sokszor előfordul, ha egy cégnél egy házaspár a főnök. Nem tudom, miért ilyenkor a feleség mindenkit utál :) A nőkre féltékeny, a férfiaknak meg meg akarja mutatni, hogy ő milyen kemény.

Egyébként meg alapvetően is ilyenek az emberek, azt hamarabb észreveszik, hogy előbb elmész (és nem gondolnak bele, hogy mi lehet az oka) de azt persze nem jegyzik meg, amikor túlórázol.

Nekem is volt, hogy "jó szándékú" ismerősök azzal hívták a főnököm, hogy én napközben lógok és a városban sétálgatok. Ő meg jót röhögött, mert ő küldött el a cég ügyeit intézni :)

2014. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt olyan, hogy azért üvöltött velem, mert vízcseppes volt a pohár. "Hogy ez így tiszta fertő, ebből nem ad inni a partnereknek stb..." Köpni-nyelni nem tudtam, mert hogy a pohár tisztaságához semmi közöm se volt.

Utána feltett egy kérdést ami nem az én területemhez tartozott és mondtam neki, hogy utána nézek, mert ebben én nem dolgozok. Erre szintén visít, hogy tőlem nem lehet kérdezni semmit, mert én örökké a kibúvókat keresem...

Eszem megáll ettől a nőtől. Igazi hárpia, már ránézésre is!

2014. jan. 27. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van egy ilyen "hiperaktív kisfőnök" aki azt hiszi neki kell ovisként nevelnie a többi dolgozót. Ezt az ő felettese tudja csak megállítani...
2014. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a nők mindig megzavarják a munkahelyi légkört az állandó féltékenykedésükkel, kavarásukkal, stb.
2014. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenki utálja, de egyre jobban beleeszi magát az életünkbe. Azt hiszi a dolgozóknak őt mindenbe ki kell szolgálnia. Van egy nyalisa is, aki még főz is rá néha. A háta mögött meg lehordja mindennek.
2014. jan. 27. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igaz, mindenhol van ilyen tapló, hogy kiemelték a valami gagyi helyről és egyből fölényeskedni kezd, holott nem a tudása alapján, hanem ismerős, haver, rokon lévén tölti be a pozícióját. Egy normális tanult főnök megfelelően tudja kezelni a különböző szituációkat, nagy problémamegoldó képességgel rendelkezik, kellő türelme van a dolgokhoz, intelligens módon közli az alkalmazottjával a vele szembeni elvárásokat, követelményeket. Az utcán sem az okos emberek üvöltöznek. Már velem is fordult elő, hogy üvöltözött velem a főnök, nem vettem magamra csak mosolyogtam és arra gondoltam, hogy ez nem normális, meg ilyenek hehe
2014. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató felesége ez mindent megmagyaráz,tehát teljhatalmú úrnőnek képzeli magát és vesztenivalója nincs mert őt biztos nem fogják meneszteni. Kiéli magát rajtad. Ez változni nem fog,hacsak el nem vállnak ,vagy megszoksz vagy megszöksz.
2014. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!