Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aegon biztosítónál pályakezdők...

Aegon biztosítónál pályakezdőként? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, mai nap voltam náluk állás interjún! Teljes körű képzés lenne ingyen, és náluk dolgozhatnék! még sosem csináltam ilyet!

Kinek mi a tapasztalata, megéri elkezdeni?


2014. jan. 29. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod. De nem ártana megkérdezni, hogy a képzés után milyen munkakörben akarnak alkalmazni?

Egy ismerős fiatalnak azt mondták, hogy adminisztratív munkakörbe. A képzés után derült ki, hogy nem az irodában foglalkoztatnák, hanem ügynökösködni kellene jutalékos rendszerben. Ezt nem vállalta.

2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na igen én is így jártam. A tanfolyam előtt azt mondták, hogy a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás lenne a feladatom utána meg kiderült, hogy az csak beetetés volt, ügynökösködni kell, a meglévő ügyfelek meg pl. szülőket jelentettek akik kötöttek baleset biztosítást a gyereknek, nekik kellett volna más dolgokat is eladni. :(
2014. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt igyekezz a legalaposabban megtudni, hogy mennyibe is fog neked kerülni az "ingyen" tanfolyam. Mit és mennyi ideig várnak majd el cserében. Azt sem árt megtudni (nem fog könnyen menni), hogy a skatulya, ahová betumuckolnak tanfolyam után merre enged kitörési pontot. Lehet belőle tovább lépni (cégen belül) vagy életfogytig rád záródik.
2014. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!