Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Pályakezdőként érdekelne...

SOS! Pályakezdőként érdekelne mások tapasztalata, véleménye a következő dologgal kapcsolatban. Ma voltam állásinterjún egy biztosítónál. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt ajánlották h a kötelező pár napos képzés elvégzését követően (ami nekem 25. 000ftomban van) szerződést íratnak alá velem, melyet követően fix 150. 000ft lesz a bérem a köv hónapban, majd 100. 000 amíg beletanulok, és ezt követően teljesítménybéres. Ki kellene váltanom az egyéni vállalkozóit is. Ezt mennyire tartjátok jó ajánlatnak?pályakezdő vagyok, de már külön élek a párommal és nem szeretném hogy átverjenek..


köszike a segítséget előre is


2011. ápr. 6. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom hogy megcsináld, lehet hogy összejönne és milliomos leszel ebből, de nem hiszem.

Alapból 25e+10e (a vállalkozói) menne ki elején a zsebedből, és azt sem hiszem hogy az első hónapba ilyen sokat fizetnének, biztos van benne valami átverés. Én is már 3-4 ilyen interjún voltam és mindegyikbe volt valami csalás.

Am ez melyik cég?

2011. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen...center kérdés! MI a neve a cégnek? Azok alapján sokminden kiderül! Egyébként szerintem hazugság!


Ha már mindenképpen a pénzügyi piacon akarsz elhelyezkedni akkor ne egy biztosítónál tedd meg, mert az csak a torta egy szelete!

2011. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ING-nél vtam:/
2011. ápr. 6. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ING-nél dolgoztam 3,5 évet, és totál anyagi csődbe mentem. Csak akkor állj neki, ha van minimum 300 ezer befektetetendő tőkéd abba, hogy beinduljon a vállalkozásod, ugyanis csöpögtetve adagolják, hogy a fix bérnek is vannak feltételei, amit ha nem teljesítesz, ugyanúgy nem kapod meg a fix. 150 ezret, sem a a fixnek ígért 100 ezret. Sajnos tapasztalat. 29N
2011. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ami kell ehhez a munkához:


- rendkívül nyomulós, agresszív személyiség, hogy a csóró embernek is lenyomd a torkán a saját otthonának melegében a biztosítást.


- több 100 emberből álló értékes névlista. Lehetőleg olyanok szerepeljenek rajta, akik ismernek téged, hallgatnak rád, könnyen rá bírod őket venni bármire.


- végtelen kitartás és akarat.


- ha van komoly kapcsolatod, akkor nagy a valószínűsége, hogy rá fog menni erre a munkára, majd amikor éjszaka jársz haza rendszeresen a legutolsó ügyféltől, és közben nem kerestél semmit, akkor a párod vagy a családod lehet, hogy nem lesz elnéző.

2011. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket, azt hiszem minden kérdésemre kaptam választ!!
2011. ápr. 8. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
a vállalkozóiért már nem kell fizetni, illetékmentes, ha nem kéred az igazolványt. egyébként pályakezdőként ne legyél vállalkozó. használd ki a startkártyádat (remélem, tudod, hogy van neked!!), és később vállalkozhatsz, de ne ilyen körben, ez az egész aegon, ing, stb csak önjelölt manager f*szág, anyum megjárta, és őszintén, nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, akinek bejött.
2011. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
mellesleg most engem is szó szerint zaklat egy pénzugyi tanácsado, nem fogja fel, hogy nincs most pénzem erre (mint ahogy nagyon sokan másoknak sem), kezdem meggyulolni az egészet, amikor furodtem képes volt 6x telefonálni.
2011. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!