Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan rossz dolgozni...

Tényleg olyan rossz dolgozni a Mercedes-Benz gyárban?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdenék elvileg (melós-ként),csak kicsit elbizonytalanodtam mert sok ismerősömtől azt hallottam,hogy nem tartják be a szerződés feltételeit és ott is csak a vezetőknek van protekciója,a munkások meg szívnak.

Van másik lehetőségem is csak ahhoz költöznöm kell.

Szerintetek?


2014. febr. 1. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol a munkás szív....

szerintem megér 1 próbát, meg ha netán beleunsz a kövi munkahelyen fogják látni, hogy hoppá mercinél dolgozott, vegyük fel.

Haverom audi-nál dolgozik, azt leszámítva h dolgozik ezerrel nincs más gondja.

2014. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
először saját magad tapasztald meg se hallgass másra
2014. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 4165 válasza:
100%
Próbáld ki. Sokan panaszkodtak itt is, hogy "csak" 130ezer Forintot keresnek. Betanított munkásként... Én szabolcsi vagyok. Errefelé minimálbért fizetnek egy ilyen munkáért. Ha van.... És azért a pénzért annyi megbecsülést nem kapsz, mint a gép, amivel dolgozol. Lehet, hogy nem egy álom, de van az elmondások alapján van ezerszer rosszabb. Azt nem szabad elfelejteni, hogy a Daimler nem azért költöztette ide ezt a gyártást, mert Németországban nem találtak volna olyan szakembereket, mint nálunk.
2014. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!