Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalja azt a...

Más is tapasztalja azt a rossz közhangulatot ami manapság van a munkahelyeken?

Figyelt kérdés

Úgy általánosságban? Az ember már egy viccet sem süthet el, mert kiforgatják. Arról nem beszélve hogy semmit sem szabad, se enni se wc-re menni, pláne nem szabadságra menni:)

Azért a néhány munkahelyért(mert ugye nagy a munkanélküliség) tényleg mindenkit semmibe kell venni?


2013. nov. 11. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem, bár én a főnök vagyok, like a boss.
2013. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem.A főnökök szeretik a szigorúságot.Sztem ezért van.
2013. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú dolgok ezek. Húsz évvel ezelőtt gyakran szerveztünk céges bulit, Sokszor alkalom se kellett hozzá, csak úgy spontán jött az egész, főztünk, ettünk, ittunk, nótáztunk, mulattunk. Másnap elnézést kértünk a főnöktől, amiért virágos jókedvünkben lehülyéztük, aztán egy-két hét múlva megint összejöttünk. Manapság legfeljebb a szakemberek vezette csapatépítő tréningen van ilyen. Ha egyáltalán. Akkoriban nem is volt szükség építeni a csapatot. Ékes példa volt, amikor az alapot ástam: két kollégámnak szóltam, hogy kéne egy kis segítség, másnap nyolcan jöttek! Alig tudtam hamarjában annyi szerszámot keríteni, hogy mindenkinek jusson. Mára mindenkit besavanyított a létbizonytalanság. Nem fütyörészhetsz, nem viccelődhetsz, nem ehetsz, nem ihatsz, a szülésről meg ne is álmodj, mert harmincan pályáznak a helyedre.
2013. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!