Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún bevallanád hogy...

Állásinterjún bevallanád hogy dohányzol?

Figyelt kérdés
Ha rákérdeznek. (Sejtem, hogy a cégnél is vannak dohányzók ahová megyek, csak nem tudom mondjam-e meg az igazat, vagy titkoljam... de akkor meg ciki lesz ha felvesznek és utóbb kiderül majd hogy füllentettem)

2014. febr. 6. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tagadod előtte napokig ne gyújts rá.Aki nem dohányzik méterekről megérzi.Úgyhogy az első hazugságon rögtön elkap.
2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma megyek és már reggel rágyújtottam a kv mellé...

Hátööö akkor fogmosás, dezodor... :D

2014. febr. 6. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Valld be, mert ebben a témában nincs értelme hazudni, saját életedet bonyolítanád ezzel.

Elképzelhető olyan munkahely, ahova nem vesznek fel dohányost, akár azért mert az irodában lévő kollégák nem szeretnének dohányfüstös kollégát, vagy azért mert időben olyan szoros a munkabeosztás, hogy még a wc-re menést és az ebédelést is nehéz megoldani, nemhogy egy nagy dohányosnak az ötperceket... De őszintén! Te akarnál olyan munkahelyen dolgozni, ahol nem fér a munkaidőbe a dohányzás, viszont te nem tudod megvárni a munka végét???


Ahol meg mindegy, ott is el szokták mondani, hogy hol és mennyi idő van dohányzásra, úgy ahogy pl az étkezési lehetőségeket is elmondják. És hogy jobban megismerjenek, megkérdezhetik, hogy dohányzol-e, gyakran vagy nem, vagy éppen hogyan szereted megoldani az ebédet, hozott kajával vagy kiruccannál kajáldába, mert nem mindegy.


Szóval jobban jársz, ha nem hazudsz!

2014. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy dohányzol, de ez nem befolyásolja a munkádat, mert kibírsz 8 órát (vagy amennyi a munkaidő) dohányzás nélkül.

Nem tudom, mennyit szívsz. Ha sokat, akkor azért lehet szépíteni :) Nem kell azt mondani, hogy elszívsz napi 1-2 dobozzal, csak időnként társaságban jól esik rágyújtani.

2014. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Napi fél doboz szokott lenni általában. Nem érzem magam erős dohányosnak, de az biztos ha nem tudok rágyújtani pár óráig egyáltalán, akkor feszültté válok.


Vicces de anno volt egy hely, ahová azért nem vettek fel, mert ott mindenki dohányzott és akkor én még nem cigiztem. Hiába mondtam, hogy engem nem zavar...

2014. febr. 6. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezik, hogy dohányzol-e, akkor mondd meg, hogy igen. Egyébként külön "bevallani" nem kell.


Oda nem azért nem vettek fel, mert nem dohányoztál. Ez csak a kifogás volt.

2014. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tőlem ezt nem kérdezték anno. egyébként a munkahelyemen tolerálják a dohányzást, de ha azt kérnék hogy a szünetet mással töltsem, akkor kibírnám simán. nem vagyok komoly függő.
2014. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mindenhol van ebéd szünet, és ott Te döntöd el, hogy eszel vagy rágyújtasz! Ez nem kizáró ok egy állásinterjún. Ahol én dolgoztam, ott az emberek 80 százaléka cigizett. (Én akkor még nem)Minden munkahelyen van kijelölt dohányzó hely. Még az ORFK-nál is!!!!
2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányoznék, akkor igen. De egyből meg is kérdezném, hogy van-e kijelölt hely hozzá.
2018. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!