Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mit válaszoljak...

Állásinterjún mit válaszoljak ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

1. Mondjon magáról 3 rossz tulajdonságot!?

2. Miért vagyok alkalmas az adott munkakörre, mik a motivációim?

3. Mivel tudok hozzájárulni a cég sikereihez?

4. Milyen elvárásai vannak cégünkkel szemben?

5. Mennyi ideig szeretne nálunk dolgozni?

6. Hol látja magát 3 év múlva az üzleti- és a magánéletben?

7. Miért Ön a legalkalmasabb erre a pozícióra, foglalja össze pár percben?!


2014. febr. 5. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a kérdésekre CSAK TE tudhatod a választ, mert mindenkinek más a motivációja, a képességei, az elvárásai, a jövőképe stb.


Szerintem szánj arra időt, hogy magadtól megválaszolod ezeket a kérdéseket, alaposan átgondolva. Írd is le magadnak egy papírra. Aztán mielőtt mész interjúra, olvasd át.

2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ehhez jó lenne tudni, hogy milyen cég, milyen munkakör. Különben a 2-7-ig kérdésekre nem lehet válaszolni. Az sem mindegy, hogy hány éves vagy, van-e valami tapasztalatod.

Rossz tulajdonságnak olyat kell mondani, amit akár pozitívan is lehet értelmezni, tehát nem kifejezetten rosszat.

Elvárásoknál nem sokat mondanék, hogy ne legyek elrettentő :) Csak ilyen általánosságokat, hogy kiszámíthatóság, biztos jövedelem, fontos, hogy érezzem, hogy szükség van a munkámra, hasznos lehetek a cégnek, stb.

Mennyi ideig szeretnél ott dolgozni? Minél tovább!

3 év múlva a magánélet? Na erre ne válaszolj semmi olyat, hogy szeretnék megházasodni és gyereket szeretnék :)

2014. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Még nincs pontos állás, csak szétküldözgetem az önéletrajzomat és ha behívnak valahova, akkor kérdezem, hogy ezere mit válaszoljak?!
2014. febr. 5. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha behívnak valahova, mindenképpen készülj fel, nézz utána a cégnek a neten, legyél teljesen képben, hogy mivel foglalkozik, stb. És az majd segít abban is, hogy a megfelelő választ add a kérdésekre.
2014. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de olyan cégekhez adtam be, amelyeknek nincs honlapjuk, cégkereső meg csak pár szóval írja le a tevékenységi körüket, pont ilyeneket fogtam ki, amiről semmi a neten, nem tudok felkészülni!
2014. febr. 5. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Így hírtelen rávágva ezt mondanám. Amúgy utálom az ilyen kérdezz felelek játékokat mert igazából semmire se jó maximum "spam" szűrésre.


1. Mondjon magáról 3 rossz tulajdonságot!?

- Túlságosan kötelességtudó vagyok, betegesen szeretek túlórázni, szeretek néha mások helyett is dolgozni.

2. Miért vagyok alkalmas az adott munkakörre, mik a motivációim?

- Azért vagyok alkalmas mert ezt a munkakört. problémamentesen eltudom látni és az motivál, hogy a leendő fizetésemből fenntudjam tartani a megszokott életszínvonalamat.

3. Mivel tudok hozzájárulni a cég sikereihez?

- A munkámmal.

4. Milyen elvárásai vannak cégünkkel szemben?

- Vegyenek fel és adjanak az elvégzett munkámért cserébe fizetést.

5. Mennyi ideig szeretne nálunk dolgozni?

- Ameddig kölcsönösen megvagyunk elégedve a munkáltatómmal.

6. Hol látja magát 3 év múlva az üzleti- és a magánéletben?

- Az attól függ, hogy megkapom e ezt a munkát vagy sem. 3 év múlva majd térjünk vissza erre a kérdésre.

7. Miért Ön a legalkalmasabb erre a pozícióra, foglalja össze pár percben?!

- Mert probléma mentesen eltudnám végezni a leendő munkakörömet.

2014. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!