Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lekezelőek voltak veled az...

Ha lekezelőek voltak veled az állásinterjún akkor dolgoznál ott később?

Figyelt kérdés

Kisebb cég, nem stressz interjú volt. Egész egyszerűen bunkók voltak. Szerintem az egész interjút szarul szervezték meg, mert rohanás volt az egész, közben melózniuk is kellett és végig úgy éreztem teher vagyok nekik, csak minél előbb kell valaki akit felvegyenek.


Úgy néz ki engem választottak, de nem tudom el vállaljam-e, ma délután hívnak, addig döntenem kellene.



2014. febr. 7. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbálod még mindig ott van az a lehetőség hogy otthagyd ha nem jó.
2014. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már utasítottam vissza interjú miatt álláslehetőséget. Nem bántam meg.

Amikor egy rendszergazdai állásra jelentkeztem, és az interjú nagy része bőven a magánszférát sértő kérdésekből állt, a másik fele meg a szakmai tudásom megkérdőjelezéséből (pusztán úgy ránézésre, konkrét kérdések nélkül), Akkor azt mondtam, hogy inkább keresek még pár hétig állást, de én ilyen tuskó felettessel nem vagyok hajlandó dolgozni. (Azóta is érdekelne, vajon az, hogy kivel élek, mióta van barátnőm, mi barátnőm munkája, tervezzük-e már az esküvőt, illetve a "munkanélküliként ugyan honnan volt pénzem buszra" kérdések hogy kapcsolódtak a leendő munkakörömhöz?)

2014. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeket a kérdéseket már én is megkaptam több helyen, de nőként rosszabb, mert belekeverik még a gyerekvállalást is. Mert ugye aki 30 körül van, az egész biztos hogy 1 éven belül szülni fog, akár van partnere akár nincs... :/
2014. febr. 7. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, tudom. :/

De én mindent összevetve azt mondom, van egy határ, amin túl már semmi köze a munkáltatónak az életemhez. Ami nem függ össze a munkavégzésemmel, ahhoz végképp semmi köze. És mindez egy nagyképű, kukacoskodó, lekezelő stílussal is párosult, szóval nem volt vitás, felesleges rájuk az időt pazarolnom, mert hosszabb távon úgysem dolgoznék ott.

Érdekes, máshol tudnak emberként viselkedni, és nem a magánéletem volt a fő téma.

Hogy te hogy dönts, azt Neked kell tudni. Azért nem mindegy, hogy csak a pocsék szervezés miatt nem volt ideális az interjú, vagy tényleg olyan búvalbélelt ott a közösség?

2014. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy írtad, nem igazán voltak megfelelőek a körülmények. Lehet, hogy valami váratlan rossz dolog történt a cégnél, ami miatt idegesek voltak a felvételiztetők, lehet, hogy tényleg van egy-két flegma ember, de mindenki más normális, szóval én élből nem utasítanám vissza őket. Meg az is szempont lehet a döntésnél, hogy mennyire kell a pénz/munka. Szerintem annak van igaza, aki azt írta, hogy meg kell próbálni, azért van a próbaidő, hogy bármikor ott hagyhasd, ha nem tetszik.
2014. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem éltem most egy álláslehetőséggel.
2014. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!