Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pénztárosok nem kapnak el...

A pénztárosok nem kapnak el betegségeket, hogy egész nap pénzt fogdosnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
évekig kisboltban dolgoztam... nem kaptam el semmiféle betegséget :) azért mert megfogsz egy csomó pénzt még nem leszel beteg...
2014. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem. :)

de ha annyira zavar, hogy sok pénzt fogdosol, mikor végeztél, moss kezet! :)

2014. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
egy ember fajtát utálok,még pedig az ilyen bacifélős nyápicokat akik óránként bekenik a kezüket kézfertőtlenítővel..:Dddd
2014. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi erővel te is kaphatnál :D
2014. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el, nem nyalják végig a tenyerüket időnként, se a kasszát, se a pénzt. A szappant meg elég régóta feltalálták.
2014. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A pénz nagyon-nagyon koszos. Évekig valutapénztáros voltam, aztán kb. 11 évig rendes pénztáros. Ne tudjátok meg honnan kerültek elő papírpénzek! Pfúj! Te meg vedd el, és vágj hozzá jó pofát. Gyakran kell kezet mosni, nem szabad arcot, szemet, stb. piszkálni koszos kézzel.
2014. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
De bizony, elkapnak. És nem csak a pénztől, hanem attól is, hogy a "kedves" vevők rátrüszkölnek, rátaknyolnak, köhögnek, fújtatnak a szerencsétlen pénztárosra, mintha nem is ember lenne. Bocsánat, de ez valóban így van. Azt meg, hogy a pénzek sokszor milyen állapotban vannak, tényleg jobb nem is belegondolni... Makacs bőrgombát simán át lehet velük passzolni.
2014. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, rám is sokszor rám köhögtek,stb. Jó hogy le nem hánytak.
2014. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dudok Andrásné ***** válasza:
Fontos a kézmosás,mielőtt a szádhoz veszed.40éve kereskedelemben dolgozom, de a wc előtt is kezet mosok.Egyszer mikor még vendéglátoztam volt szerencsém elkapni valamit.A szám tele volt hólyaggal,vizet is kanálból tudtam inni,1 hétig fel sem tudtam az ágyból kelni.Érdemes vigyázni!!!
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pénz koszos, de nem jobban, mint egy ajtókilincs. Azt is fogdossa az ember, többet, mint a pénzt, mégsem gondol arra, hogy jujj, mindjárt megbetegszem tőle. Nem kell archoz, szembe, szájba nyúlkálni és figyelni kell a higiéniára.
2014. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!