Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan női jogokért küzdő...

Van olyan női jogokért küzdő egyesület ahol kiskorúakat is alkalmaznak önkéntes munkára?

Figyelt kérdés
Szeretnék dolgozni egy szervezetnél ami a nők jogaival foglalkozik. Régebb óta keresek de nem találok olyat, ahol kiskorúak is részt vehetnek. Ha ilyen nincs, szívesen mennék környezet vagy állatvédő egyesületbe, de sajnos ilyet sem találtam. Vannak ilyenek?

2014. febr. 25. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

"női jogokért küzdő egyesület "- én ilyet még nem is halottam.

Miért kéne küzdeni?

Nincsenek a nőknek jogaik vagy mi??

2014. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kérdező szerintem arra gondolt, hogy olyan szervezethez menne, ahol a nők, vagy úgy is mondhatjuk, hogy az emberek jogait védik, és ezért küzdenek. pl fizikai, szexuális erőszak stb..

én sajnos nem tudok

2014. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen arra gondoltam. Amit én ismerek az pl. a NANE(Nők A Nőkért Együtt Az Erőszak Ellen) de oda csak 21 éves kortól lehet menni, ezért van a kérdésem.
2014. febr. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!