Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha önkéntességet vállal az...

Ha önkéntességet vállal az ember egy telefonos lelkisegélyszolgálatnál, berángathatják akármikorra vagy az önkéntes adhat időintervallumokat, hogy mikor ér rá és úgy osszák be?

Figyelt kérdés

#önkéntesség #telefonos lelkisegélyszolgálat
2014. jan. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt azzal a hellyel kell megbeszélni ahová megy az ember. Nyilván mindenhol másképp működnek. De feltételezem, van benne rugalmasság, ha önkéntességről van szó. Keretek között.
2014. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maximum olyan történhet, hogy kollégád megkér, hogy helyettesítsd már őt. Amikor én csináltam ezt, mindig előre megbeszéltük, hogy ki mikor tud menni.
2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy melyik telefonos lelkisegélyszolgálatnál voltál?
2014. jan. 15. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Még a tini-telefonosnál. Nem igazán voltak hívások, így abba is hagytam. Nekünk volt előtte egy kb. 2 hónapos tréning.
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban a pesti Kék-Vonal Gyermekkrízis alapítványnál?
2014. jan. 16. 11:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy vannak előtte tréningek. Van ahol neked kéne fizetned,van ahol ingyen van,de viszont akkor 2 évig el kell magad kötelezni feléjük.
2014. jan. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!