Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely az ahol a...

Milyen munkahely az ahol a férfi (nek hazudott) főnök annyit se mond nőnapra a nő alkalmazottaknak hogy b****tok meg nőnap van?

Figyelt kérdés

Kis munkahely 20 alkalmazott, 1 alkoholista vén f**szkalap törpe szar a főnök.

Állítólag férfi. Állítólag. Mondjuk úgy beszél a női alkalmazottaival is mintha a seggéből húzta volna elő őket, mint a kutyával (idióta stb).

Köztük kisgyermekes anyukával is. Ezért csak állítólag férfi, mert igazi férfi ilyet nem tesz.


Más munkahelyen virágot kaptam a főnöktől meg kezet csókolt nőnapon.

Persze ez nem kötelező, csak épp….

És nem a virág meg akármi a lényeg (hiszen a virág PÉNZBE KERÜL és akkor kevesebb maradna piára-világos) hanem a gesztus.

(Ja ne jöjjön senki azzal hogy ott hétfő még-akkor se fogja megtenni)


Szóval ki mit gondol erről?


Milyen munkahely ez? Egy iskola…

Egy középiskola.


2014. márc. 7. 16:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

1, A nőnap egy baromság.

2, Biológiailag férfi.

3, Egy szexista segg. Itt akár le is zárhatnánk a vitát.

4, Túlreagálod.

2014. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Holnap lesz nőnap...ha holnap házhoz megy egy csomaggal, ne gyere vissza viszakozni milyen aranyos :D
2014. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

nem fog jönni.

már ma este seggrészeg lesz hétvégén meg józanodik, aztán rátölt.


előbb fagy be a pokol minthogy ez megtörténjen.


ha holnap házhoz megy egy csomaggal

2014. márc. 7. 16:32
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy valaki kisgyermekes anyuka, még lehet idióta. Sőt, Magyarországon, 2014-ben, középiskola alkalmazottjaként nem kevés rá az esély. Tudom, most én is szexista bunkó vagyok.
2014. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Az alkoholizmus meg neki jelenti a legtöbb gondot, de azt én se mondom, hogy sajnáljuk már egy kicsit miatta. Más lapra tartozik, de nem az alkalmazottak hatásköre. Csőbe lehet húzni, de nem biztos, hogy jobb lenne az utóddal, mint vele.
2014. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Először magamba néznék, nem voltam-e bal****. Na, ha nem, diplomatikusan én is elküldeném a kuvva anyjába.
2014. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Osztom az első válaszoló véleményét.

Barátnőm kifejezetten ódzkodik a nőnaptól.


Viszont írásod többi része elég szomorú, édesanyám is olyan helyen dolgozott, ahol simán elnézték, ha valaki piásan ment be munkába, sajnos elég sok helyen működik ez a hímvosiniszta bratyó összetartás az idősebb "urak" között, miközben a fiatalabb férfi és főleg női munkaerőnek keményen a körmére néznek.

Nem tudjátok leváltani?

2014. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ez így van. idióta mert ide szülte a gyerekét ahelyett hogy egy ORSZÁGBA szülte volna, egy társadalomba.

és nem egy trágyahalomba, aminek Magy***ág a neve.



még lehet idióta.

2014. márc. 7. 16:35
 9/32 A kérdező kommentje:

az azért nem tudom leesett-e itt többeknek, hogy ez egy ISKOLA.

és az igazgató úgy viselkedik, hogy a legutolsó ótvar taknyos kölyök se.

a tizenéves kölykökben több tartás és tisztelettudás van, mint ebben a vén f**ban.

ami még doktor is. mellesleg.

és mi alapján mondjam a diálnak hogy mégse kéne suli előtt kocsmázni menni?

és erre azt mondja hogy "miért a diri is seggrészeg?"

és igaza van! mert az.

2014. márc. 7. 16:38
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Végletesen elszomorít,hogy ma, Magyarországon-amit a kérdezővel ellentétben,mint szülőföldemet,hazámat,tisztelek,ilyen emberek dolgozhatnak oktatási intézményben,diplomásként, feltételezem,tanárként,"tanítják" a felnövekvő generációt,akiknek a kulturáltsági szintje ENNYI,mint a vita elindítójának. A kérdés egyébként lényegtelen,a kérdező hangneme katasztrofális. Szégyen.
2014. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!