Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató megtilthatja hogy...

Munkáltató megtilthatja hogy mobilt vigyenek be a dolgozók a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó ,hogy nem használhatják bent ,hanem fizikailag be sem léphetnek vele. Tehát se munkába menet se jövet nem lehet náluk ,mert biztonságos őrzésük leadás-átvétel nem biztosított.
2014. márc. 17. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor hogy oldják meg, ha esetleg valami bajuk van haza menet vagy oda jövet? Sokan 1,5 -2órát utaznak csak oda.Még a munkába sem tudnak beszólni hogy lerobbant a busz vagy bármi közbe jött. Nem is beszélve arról ha nagyobb baj van .Családdal sem tudnak kommunikálni .
2014. márc. 17. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs öltöző, vagy valami? Hogy ellenőrzik, hogy van-e a dolgozónál telefon?

A munkahelynek amúgy biztosan van telefonja, ha haza kell szólni valamiért, vagy az otthoniak is be tudnak telefonálni.

2014. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van öltöző de a kapun se lehet belépni mobillal, hogy odáig eljuss. Nem az a baj hogy nem érnek el, mert végső esetben tényleg lehet hívni a cég számát, de hogy haza és odaút is el van zárva az ember a kommunikációtól az már nem normális.
2014. márc. 17. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljetek a vezetőséggel a helyzetről, kérjetek megoldást. A mobilkorszak előtt is így voltak az emberek, tehát "nem normális"-nak nevezni azért elég erős :)
2014. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt mobil bevitelét ugyan, hogy ellenőrzik?

Motozás van?

2014. márc. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Jééézusom, bunkofon nélkül már a budira se megy senki? Oszt régen mé nem hiányzott senkinek, mikor nem is volt senkinek?
2014. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem már jópárszor kisegített a telefonom, mikor a semmi közepén, egy órányi útra mindenféle civilizációtól, nyár közepén lerobbant a busz és csesztek küldeni helyette másik járatot. Hazacsörögtem és párom értem jött kocsival. Máig ott ülnék, ha nem lett volna nálam telefon. Ha nem lehetne nálam mobil, nem dolgoznék ott.
2014. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Régen lóval jártak meg gödörbe wc-ztek ,és villany se vót és akkor is milyen jó világ volt, nem haltak bele..hagyjuk már ezeket a sablondumákat. Szúrópróbaszerű motozás- táska és zsebkiűrítés fémdetektorozás van, ha bebuksz, fegyelmi aztán kirúgás. Leírtam világosan mi a gond vele, az utolsó megértette . Balesetem van ott állok az út szélén,vagy hazafelé szólni szeretnék a családnak hogy ne aggódjanak mert kések de ezer ok lehet amiért kellhet a telefon.
2014. márc. 18. 16:31
 10/13 anonim ***** válasza:

én dolgoztam kínai boltban eladóként, aki szintén megtiltotta a mobil használatát, nálad lehetett ugyan, de mihelyst használni mert5ed már fenyegetett felmondással


és én is kiakadtam, hogy mi lenne ha a gyerekem lenne és az oviból hívnának vészhelyzet miatt?


így szépen jelentkeztem állásokra, csak ugye ha telon hívtak, nem tudtam felvenni, így magamnál tartottam rezgőn és amikor hívtak kirohantam az öltözőbe/ebédlőbe (egy helység) erre két kínai is jött két oldal felől közrefogva utánam mint valami rendőrök, hogy hogy merek én telefonálni

2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!