Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A dm-ben mennyit lehet keresni...

A dm-ben mennyit lehet keresni eladóként? és vezetőként?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos függ attól, melyik városban...... hiába majdnem ugyanaz a feladat. (Ez engem felháborít.)


Amúgy miért adna többet a minimálbér + törvényes pótlékoknál? Rengeteg munkanélküli, alkalmas jelentkező vár felvételre.

2014. márc. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert regisztráltam az oldalukon és kérdés volt. Remélem nem ugyanaz megy ott, mint a rivális cégnél. Túlórázás fizetés nélkül, puszira. Heti 5-10 órában.
2014. márc. 19. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt el sem tudom képzelni, hogy ne fizetnék ki a túlórát.

Ekkora cégek már nem mernek hamisítani, ha papíron plusz munka, pillanatnyi létszámhiány mutatkozik, ebből következik, hogy valakinek túlórát is kell fizeti.


Rossmann-nál dolgozott családtagom, ők csaltak a kálóval. Kevesebb volt a lopás, mint a káló megengedett volna...... ezt tudva ügyeskedtek, lopták haza ami belefért. Szervezetten a főnök irányításával.

Nekem nagyon nem tetszett, de csak olyat vettek fel dolgozni, aki ebben titkot tartva benne volt.

Én az olyan munkahelyeket is utálom, ahol belekényszerítenek a csalásba. - Ez nyilván nem igaz minden hasonló üzletre!!

2014. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a rosmant ne emlegessük. Dolgoztam ott pár napig. mindenki jöjjön be fél hatra, mert jön az áru, persze nem fizetik ki; 7.50 helyett gyere be 7.30-ra, mert a főnökasszony busza akkor ér be... GYenge vezetés, mindenki főnöknek képzeli magát... A diákmunkás kiscsaj nem takarít, röhög a biztonsági őrrel azon, aki takarít.... undorító.... Kiküldetésben dolgozol 10 órát, de nyolcat kell aláírni, soroljam még? Gááááz....
2014. márc. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!