Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolti eladóként terhesen...

Bolti eladóként terhesen meddig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Nagy boltban dolgozom. Nem emelek, de álló munka a pénztárban .
2014. febr. 21. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, ameddig akarsz/bírsz.
2014. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem azért kérdeztem csak kíváncsi voltam, hogy ki meddig bírt dolgozni.
2014. febr. 21. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én álló munkát nem csinálnék sokáig...én fizikai munkából jöttem el kb 12 hetesen, ott is állni kellett, kicsit erőlködni is, de minden nap végére majd leszakadt a derekam. amióta itthon vagyok, semmi ilyen bajom nincs. ha nem tudod megoldani hogy legyen ott neked egy szék akkor nem vinném sokáig.
2014. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked kell eldonteni h meddig birod. En irodai ulo munkabol szinte vegig dolgoztam, masodik terhessegemnel az utolso par hetet potthonrol. De en ultem egesz nap es konnyu zokkenomentes terhessegem volt. Allo munkat nem birtam volna eddig csinalni. kb olyan 30ik heten amikor vasaltam 1 orat mar fajt mindenem tehat 8 oraban tuti nem ment volna. A vegefele meg mar a baba feje nyomta a lenti dolgaimat, tehat nem tudtam volna allni 8 oraban. Szeket nem kerhetsz a penztarba. Nalunk pl az Aldi-ban a penztarosok ulve dolgoznak.
2014. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csoportvezetőként a 32. hétig dolgoztam, napi 8 óra, szék nem volt, rohangálás fel-alá, fél órát tudtam ülni a szünetben. De ki meddig bírja. Ez alkati kérdés szerintem.
2014. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20.hétig dolgoztam,egy 100ft-os boltban.....addig ülhettünk le,amíg ettünk.....állandó árufeltöltés,pakolás,kasszázás,talpalás,napi 10 órában.....szégyen,nem szégyen,nem bírtam a tempót,a többiekhez képest lassú voltam..:)
2014. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!