Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bejelöljem a...

Szerintetek bejelöljem a főnökeimet facebookon?

Figyelt kérdés
Mindig sokat hülyéskedünk a főnökeimmel de nem tudom hogy bemerjem e őket jelölni.Szerintetek?
2014. márc. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en nem jelölnem be.
2014. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

főnök vagyok

bejelölt néhány beosztottam

mikor hülyeséget posztolt munkaidőben megkérdeztem, hogy ennyire ráér?

azóta nem posztol ... nem azért mert leszokott róla, csak már törölt az ismerősei közül


a legnagyobb hiba egy főnököt felvenni ismerősnek

2014. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem. Ez rossz mindkét félnek. Én főnök vagyok, egy-két munkatárs bejelölt és én tökre nem vagyok kíváncsi a magánéletükre, problémáikra, stb... A másik hogy volt olyan aki állandóan "utálom a munkát" féle posztokat rakott ki, meg is volt róla a véleményem...

A harmadik hogy nem szeretem ha a dolgozók is tudnak bármit is a magánéletemről.

2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne jelöld be. Ő a főnök, kezdeményezzen ő, ha akar.
2014. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem az egyik főnököm konkrétan kérdőre vont, hogy miért nem igazolom vissza fb-on. kulturáltan közöltem vele, hogy a fb a magánéletem része, (legalábbis számomra), nézze el nekem hogy a munkát nem keverem bele.

szerencsére respektálta a döntésemet, nem ért emiatt hátrány a munkahelyemen.

2014. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!