Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelöljem újra? Hogy kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem újra? Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

"Pár éve én és a legjobb-barátnőm megismerkedtünk egy sráccal. Bejelöltük facebookon.. barátnőm odáig volt a fiúért, én viszont úgy voltam vele h helyes de engem nem érdekelt, ezért segítek hogy a barátnőm összejöhessen vele. Beszéltünk a fiúval facebookon is és velem nagyon édes volt azt is mondta h jó csaj vagyok, barátnőmmel pedig eléggé közömbös volt.. A srác valami oknál fogva(nem tudom hogy miért, ezt nem mondta el egyik se) törölte az ismerősei közül a barátnőmet.. én utána még beszéltem párszor a fiúval.. de barátnőm megkért töröljem a fiút az ismerőseim közül, mert ez nagyon szarul esik neki.. ezért kitöröltem"

2013- 2év után újra láttam a srácot, egy suliba járunk..együtt van tesink és mindig néz, múltkor előre engedett a buszon.. aztán pedig suli ajtónál engedett előre.. tesin oda rúgták hozzám a labdát, és ő jött oda érte

egyik nap egy busszal mentünk haza, én előbb leszálltam mint ő.. és olyan édesen nézett az ablakból..

Viszont van egy lány aki szerintem nagyon nyomul rá, folyton ott van ahol ők:|


2013. okt. 7. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

FACEBOOK!!!

írj neki h izé stb :) azt kész :)

2013. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már ki volt írva egyszer. Szóról szóra egyezik a másikkal. Ott nem kaptál elég választ?
2013. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv.
2013. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért tettem idézőjelbe :DD tudom h kint volt, de véletlen eltávolítottam.
2013. okt. 7. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be.
2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!