Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » IBIDEN Hungary tapasztalatok?

IBIDEN Hungary tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A cégről érdekelnének munkatapasztalatok. Nagyjából tudom, hogy 12 óra állómunka, gondolom szalag mellett, de egy kicsit bővebb információt szeretnék kérni (hamarosan kezdek, de még nem vittek le a gyártócsarnokba).

2014. ápr. 4. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

ha jól tudom, mert egy ismerősöm volt ott, nettó 100 megvan, 15 napot dolgozol egy hónapban, 3 munkanap reggel 6-18.ig, majd 3 nap pihi, majd 3 melósnap 18-6.ig, és utána megint 3 nap pihi.

teljesen kibírható, van a cégnek csepelen és pesterzsébeten munkásszállója is, de céges buszjáratokat is működtet pest 100 km es vonzáskörzetében.

nem tudom hogy ezekre volt-e kiváncsi, de én ennyit tudok róluk.

2014. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez is jó, köszönöm, bár ezt nagyjából tudtam. :)

Főleg maga a munkafolyamat érdekelne, hogy konkrétan mit kell csinálni, milyen gépeket kell tudni kezelni, ilyesmik.

2014. ápr. 4. 14:25
 3/9 anonim válasza:
gondolom már megtapasztaltad
2014. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szalagmunka van igazából, nem nehéz, de nagy gépeket kell kezelni érintőképernyőn. Nem nagy cucc, pár műszak alatt meg lehet tanulni.

Fizetés elég jó, 130-160 nettó között megvan, plusz 8 ezer Erzsébet utalvány, 6 ezer SZÉP kártya, 12.500 cégnél étkezés, évi 2x bónusz (100-100 ezer körül mind a kettő)

Azóta már gondolom megtapasztaltad, nem tudom ott vagy e még, de leírtam, hátha másnak hasznos lesz.

2015. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
De nehéz, és nem pár műszak a tanulási idő.
2015. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én még azt szeretném kérdezni hogyha a barátnőmmel megyek ő lehetne a munkásszállóban velem egy szobában, abban az eseetben ha nem az IBIDEN-nél dolgozik hanem pl. a Tescoban ??? esetleg akkor lehet ez megoldhaton ha mondjuk "albérletet" fizet.... Vagy csak a cégnél dolgozók lehetnek a szálóban akik nem dolgoznak ott azok nem??
2015. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hááát...

Sztem ennek senki sem örülne, már ha egyáltalán lehetséges.

2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet veled természetesen egy szobában nem ott dolgozó barátnőd is, de nem nagyon éri meg mert neki 1300/nap kb az ár, ami 30 napra 40 ezer ft, plusz fizetnetek kell a 2 ágyas felárért (mert teljesen ingyenes csak akkor, ha 4 ágyas szobában vagytok, de párként ez nem opció) fejenként 10 ezret. Szóval 20 ezret a 2 ágyasért.

40+20= 60 ezer/hó


Ennyiért lassan majdnem albérletet találtok.

2015. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ibidenes szállás amúgy, hanem nagyon sok ember van ott, aki nem ibidenes. Postán dolgozók, segédmunkások stb. Nagyon sok olyan van, aki nem Ibidennél dolgozik.


[link]



Itt van, a Góliát és a Ventura az Ibidenes, tudsz tájékozódni árakról és ők adnak pontos infót, de kb 60-65 ezret kell úgy fizetnetek, ha a párod nem ibidenes.

2015. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!