Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb parasztság, amivel munkanélküliként találkoztál? Ilyenkor felszívod magad, hogy csakazértis, vagy letörsz?

Figyelt kérdés
Engem már a sírás kerülget, de aztán tudom, össze kell magam szedni, akkor is menni kell tovább. De amennyiszer megjártam már, elég nehéz...

2014. ápr. 9. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Együtt érzek én bedepizek aztán valaki kirángat a szarból lehet van valami pszihés betegségem...
2014. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb parasztság ha hazudnak.Azok nagyon nagy parasztok akik irodai munkát hirdetnek,nos az első fél óra után derül ki hogy MLM,ezt a telefonba nem mondanák meg.

Vannak azok a helyek amiket csak kötelező meghirdetni,de azt úgy is a csókosoknak adják ki vagy ismerősöknek,családtagoknak stb

Azok is nagy parasztok akik azt mondják hogy majd be jelentenek és tesznek rá,mászkálnak a szalon motorjukkal bmw-jükkel,sírnak hogy nincs pénzük,de bejelenteni nem képesek....

Vannak ahol végigmérnek rajtad és lenéznek,na azokat ott is kell hagyni,nem kell megadni magad ilyeneknek.

Én önéletrajzokkal kiöltözve mászkáltam ,becsöngettem előre kiszemelt cégekez,sok helyen nagyon kedvesek voltak,volt ahol tárgyalt az igazgató,de megváratták velem majd a tárgyalóba bevittek vele és ott beszélgettünk,pedig csak idegenként kopogtam be munkát keresve.

Szedd össze magad!Sikerülni fog! [link] itt tudsz cégeket kinézni magadnak!

2014. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem volt amikor egy igazgató ( általános iskolában napközis állásra ) azt mondta, mivel rajz szakot végeztem, nem tudok majd tanulni a gyerekekkel ( 5-ben), mert a rajzos nem szokott tanulni csak művészkedni, szóval és hülye vagyok még az általános iskolás tananyagot se tudom.

Aha, valahogy mégis le kellett államvizsgáznom művtöriből, pszichológia, pedagógia, designelmélet és még sok szakmai elméleti tárgy...

kiderült egyébként hogy ő meg tesiszakos.

Nah, úgy kiosztottam, hogy csak lesett, legalább utána nem kellett a telefont szorongatnom, mert már tudtam, hogy nem lesz meg :)

De ez csak a jéghegy csúcsa, Váci úton irodai állás tuti zepter, erre is rájöttem már legalább 20x.

2014. ápr. 9. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:

igen ez a zepter... :)

Én nem voltam hülye hogy csináljam,és ismerősi körben voltak olyan hülyék hogy kipróbálják,nos senkitől sem halottam hogy egyáltalán legalább arra lenne jó hogy megélj belőle mert még az sem...

Ez inkább a lelketleneknek való!

Ami a tesiszakost illeti:Jól tetted hogy kiosztottad! :)

2014. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én az MLM-eseket fél szóból kiszűröm. Annyira tipikusan egyenkisugárzásuk van, hogy lehetetlennel határos nem észrevenni azt a mintázatot, szerintem. Kidögölhetnének, egyébként.:)


Alapvetően meg az van, hogy az ember olyan, hogy szeret taposni a másikon, legtöbbje persze nem vallja be ezt magának, hogy is vallaná. Óhatalanul is előjön ez, a munkakereső sem jó, ha hazudik magának ezügyben. Nehéz elfogadni, hogy az ember ilyen, tény. Adott időszakban felém is voltak próbálkozások, de a megfelelő nézéssel rendre lehet utasítani a maradék jelleme levetkezésére készülőt. Róla szól, az ő fogyatékossága nem annak a szégyene, akinek szánják. Sokszor kicsinyesség-alapú, listázhatatlan számban.

Nekem mégsem olyan maradt meg, ami legdurvábbnak nevezhető, viszont fajlagosan - a jelek szerint - számomra az volt. Egy ismerősömmel beszélgettünk és tudta milyen nehezen találok munkát, azt is tudta mennyi ideje próbálkozom. Odavetette azért, hogy mostmár elkezdhetnék dolgozni. Mennyi bolt a szándéktalan, mennyi a szándékos ebből, nem tudom, de emlékszem mennyire mérhetetlenül igazságtalannak éreztem azt, akkor és ott. Hogy én ne akarnék? Úgy mondta, mintha én nem akarnék. Szóval az ilyen abban az állapotban tud ütni.

A kérdező szerintem sírja ki magát.

2014. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy most már annyiféle kompetenciát elvárnak a munkáltatók, 2-3 pozíció egybe van sűrítve, pénzem meg most nincs, hogy kitanuljak vmit.
2014. ápr. 9. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj. Úgy is az számít ismered-e a megfelelő személyeket és jóban vagy-e velük.:) Aki nincs otthon a célirányosított kapcsolatépítésben, az bizony eláshatja magát.
2014. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nincs befolyásos ismerősöm, a baráti körömben sincs olyan, aki tudna munkát, teljesen más területen is dolgoznak, így maradnak a hirdetések.

3 hónap után ( dec-jan-febr) fel is vettek egy céfhez, majd 1 hónap után elküldött, szerintem anyagi okok miatt. (pénteken elesett egy több misis állandó megrendelőtől, hétfőn el is küldött. ) ennek másfél hete, de már rettegek előre, mert dec-től febr. végéig már végigjártam a poklot, a depresszióval, az állandó bizonytalansággal, a kilátástalansággal, az önmagamba vetek hit elvestésével együtt kb. minden lépcső megvolt már. És hogy egy hónap szünet után vissza a szarosbödönbe.... hát senkinek nem kívánom ezt az érzést, csupán eddigi munkáltatóimnak, akik számára a munkavállaló csak egy rabszolga, akivel bármit megtehetnek. Bocs, ha sokat írtam, de kivagyok teljesen.

2014. ápr. 9. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértelek!

Lehet tényleg kikéne sírnod magad!Aztán szedd össze magad és állj tovább!

Próbálj olyan lehetőségeket is keresni ami eddig nem jött szóba!

Én drukkolok Neked!

Bízzál magadba,és próbálj egy picit bele tolni az egészbe hogy majd lesz valahogy!Sikerülni fog!Sajnos senkinek sem könnyű,de erről szól az élet ha megbotlunk utána fel állunk!

Sok sikert!

2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!