Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek a legjobb diákmunkák?

Melyek a legjobb diákmunkák?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ahol nem kell semmit csinálni és dől a lé.
2014. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban a vízosztás nyáron. Üldögélsz a hűvösben,és mosolyogva öntesz hideg vizet az arra járóknak,közben beszélgethetsz,és annyit keresel,mint gyári munkával :)
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok jó munka van de általában hamar kiosztják vagy odavágó tanulmányokat kérnek. Én pl egyszer láttam egy nagyon fiatalnak kinéző lányt egy cukrászdában fagyit adagolni, megkérdeztem, hogy melyik szövetkezetnél kapta. Elmentem, ott az volt a hirdetésben, hogy cukrászdai tapasztalatot kérnek. (Mert gondolom a fagyi adagolás olyan művészet, amit nem lehet betanítani fél óra alatt...:D)

Nekem nincs bajom az irodai, adminisztratív munkákkal, általában jól fizetnek és jól mutat az önéletrajzban. A mozis jegyszedő, a ruhabolti kisegítők jók, ha szép vagy és jó a megjelenésed a hostesskedéssel lehet a legtöbbet keresni. Szórólapozni nagyon nem akartam, egyszer rábeszéltek de meglepően jó volt ahhoz képest. Szerintem minden lehet jó és rossz is, voltam olyan csomagolási munkán ahol benyomtak zenét és többen voltunk együtt, így lehetett beszélgetni, ismerkedni a többiekkel így gyorsan ment az idő. Igazából a telefonos munkákon kívül minden vállalható szerintem.

2014. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én meg eddig csak telefonos munkát vállaltam, azok általában elég jól vannak megfizetve, óránként 10 perc szünet, rendezett környezet, klímás irodák, mondanom sem kell, hogy ez nyáron életmentő.

Nem megerőltető munka, ülsz egy székben és emberekkel beszélsz, csináltam kintlévőségkezelést, értékesítést is, sok türelem kell hozzá meg egy idő után a monotonitást kell megszokni, én bátran ajánlom a telefonos munkát is.

De ahogy most elnézegettem, azért az árufeltöltést is elég jól megfizetik már diákmunkához képest, Bruttó 720-as órabért is láttam, az már jónak mondható, éjszaka meg bőven 1000 fölött van, ha bevállalod.

2014. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
árufeltöltésre nincs túljelentkezés?
2014. ápr. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!