Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha nagyon gyűlöln...

Mit tennétek ha nagyon gyűlölnétek a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Utálok bemenni dolgozni, és sajnos 12 óráznom kell, éjjel és nappal is. Tudom keressek másikat, de épp babaprojektben vagyunk és ha összejönne a baba akkor jogosult lennék a GYEDRE. Viszont ha felmondok (felmondási idő) + a másik helyen a próbaidő, és közben sikerülne a babó, akkor nyilván simán kirúghatnak és nem lenne GYEDEM.

Ti mit tennétek? A babával nem szeretnénk várni, nagyon szeretnénk. Hogyan tereljem el a gondolataimat? Rosszul vagyok ha mennem kell, sokszor a sírógörcs kerülget.


2014. máj. 3. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki szeret dolgozni járni ,főleg 12 órában éjjel-nappal? Senki! Ezen nem segít más csak a megszokás meg a figyelemelterelés,szóval ha elábrándozol a melóidő alatt akkor gyorsabban telik az idő.


Helyedben én próbálkoznék keresni más helyet.Ha biztosra találsz mást és felmondasz akkor onnantól kezdve felmondási és próbaidő alatt védekeztek ,aztán ha letelik akkor újra próbálkoztok. Néhány hónap kimaradás megér ennyit.

2014. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
hozzatok össze egy babát, bírj még ki 3 hónapot aztán táppénz.
2014. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd azt az ölelést, most nagyon nagy szükséged van rá!
2014. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

1.egy gyerek komoly dolog, nem egy pénzügyi eszköz!

2.ha képtelen vagy eltartani magad, stresszmentes életet élni, ne vállalj gyereket!

3.terhesen semmiképp se éjszakázz, főleg ne 12 órás fizikai munkát!

2014. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó

nyilván tisztában vagyok a gyerek fogalmával. Nem pénzügyi eszközként akarom, de nyilván gyedből kicsit könnyebben tartanám el mintha csak a gyest kapnám rá mert nincs munkaviszonyom.. Nulla anyagi háttérrel felelőtlenség lenne babát vállalni.

Eltudom magam tartani, párommal megélünk.

Nyilván én sem dolgoznék terhesen 12 órában, éjjel sem.

2014. máj. 4. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tiltja is a törvény a terhesek éjjeli dolgoztatását. Mondjuk a váltott műszak amúgy is egy gyilkos dolog hosszútávon, mert mire ráállna a szervezet már át kell állnia megint ,nincs rendszer ,napi ritmus ,de sajnos sok cég él vele... Ilyenkor ha terhes lesz a dolgozó a munkaadónak kötelező felajánlani állandó nappalos munkát. Nem rúghat ki. Vagy elmész betegállományba .
2014. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bírd ki,míg teherbe nem esel,aztán menj rögtön táppénzre.Mást nem nagyon tudsz tenni.


Egyébként valaki írta,hogy a gyerek nem pénzügyi eszköz,nos valóban nem,de egy érett,normálisan gondolkodó ember,bizony végig gondolja mennyibe is fog kerülni plusz egy fő,nem a semmire szül ( egy doboz tápszer receptre pl 2500 ft,ez 5 napra elég) szóval nagyon nem mindegy,hogy 25.000 gyes 3 évig vagy 2 évig havi 60-80-100.000 gyed.

2014. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!