Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bántó kollégával mi tévő legyek?

Bántó kollégával mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egy irodában, egy számítógépen kell dolgoznunk. Ma már felmondtam,mert nagyon piszkál, bánt, lejárat. A felmondásnak a főnököm nem örül. Megbeszélni sem tudtuk, csak összevesztünk újra. Régebben jobb volt a viszonyunk, viszont ez már teljesen elmérgesedett. Félek, hogy belepiszkál a munkámba, vagy nem is tudom. Pénzzel dolgozom. Ő elég hanyag. Pont emiatt alakult ki a helyzet, a sok lógása miatt, mert nem tetszik, hogy megvárja a munkája.

Nem tudok, nem is nagyon akarok vele dolgozni. Hiába próbáltuk megbeszélni ma is. Mit tennétek a helyemben?


2014. máj. 26. 18:28
 1/2 anonim válasza:
Anyósom 55 éves, ezért hivatkozom rá. Ő egy kutya kőkemény asszony és az ilyeneket megveréssel fenyegeti, ráadásul iszonyat nagy szája van anyósomnak. :) De persze jófej, máskülönben nem mesélnék így róla. :) Ezt tudom neked tanácsolni, hogy próbáld meg összeszedni magadat, a sarkadra állni és állítsd le. De nagyon keményen.
2014. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sajnos nem voltam elég erős. Bár igazam lett, mégis felmondtam. Nem akarok úgy dolgozni, hogy folyamatosan rugdosnak.

Lehet, hogy megfogom bánni, de tudom, hogy nem tudnék folyamatos feszültség alatt jól teljesíteni. Sajnos ez így alakult.

2014. máj. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!