Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a jó válasz a "Miért...

Mi a jó válasz a "Miért szeretne nálunk dolgozni? " kérdésre, ha az ember MOZIBAN szeretne dolgozni?

Figyelt kérdés
Nyilván az nem elég jó válasz, hogy mert imádom a filmeket... -.-" :D

2014. jún. 3. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az ottani dolgozóktól, hogy milyen a kollektíva, mik az előnyei, hogy ott dolgoznak, és akkor ezeket ki tudod emelni a válaszadásnál.
2014. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó válasz, hogy szereted a filmeket :) Legalább olyan helyen dolgozol, ami érdekel és szívesen jársz be. Gondolom, moziban inkább fiatalabbak dolgoznak. Azt is mondhatod, hogy szeretnél egy fiatal csapat tagja lenni és úgy érzed te is beleillesz a csapatba.

Illetve nem tudom, hogy ez most nyári munka vagy első munkahely vagy már dolgoztál-e előtte. Attól is függhet, hogy mit mondjál.

2014. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs jó válasz. Ezzel azt szűrik ki, hogy elgondolkozol-e a kérdésen, vagy rávágsz valami előre betanult választ.

Így válasszák szét a valóban kreatív embereket a kétségbeesetten munkát kereső, végtelenségig terhelhető rabszolgáktól.

2014. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdés egy k baszás a munkáltatóktól, mert remélik, hogy ilyen hülye kérdésre úgy sincs, aki normálisan tudjon válaszolni.Legjobb, ha valami totál alternatív választ adsz, pl:"Ez egy szép, kellemes hangulatú hely, a képességeimnek, elképzelésemnek is teljes mértékben megfelel".
2014. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ilyenkor vissza lehet kérdezni:

"Gondolom rengeteg önéletrajzot kaptak. Miért éppen engem emeltek ki?" Imádják...

Akkor a "Miért hagyta ott az előző munkahelyét" - "Miért távozott az a kollégájuk akinek a posztját meghirdették?" Kihagyhatatlan...

2014. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre nincs normális válasz, csak a reakciódra kíváncsiak.

Mondj rá valami humorosat:)

2014. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

es honnan tudod h jo munka hely?

utalom az ilyen kerdeseket, de ennel van jobb:

mennyit szeretnel keresni?!

most ez komoly, valaszoltam. teleg erre is mit mondjon az ember?

de a leguberebb, latom stiroli a gyuruim, es megkerdi, mibol eltel eddig? hat most takarodj komolyan, nem kicsit akadtam ki!

2014. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az jó a szereted, de kevés, ilyenkor (és mindig) azt akarják hallani amiben jobb vagy mint mások, amiért neki kmegéri alkalmazni téged.

szereted = hosszútávon maradsz

pl itt képzeled el a jövőd = hosszútávon maradsz

kapcsold hozzá a tapsztalataidhoz, díjaidhoz, céljaidhoz.

2014. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tőlem ilyet pont nem kérdeztek és felvettek :D
2014. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül is mit válaszoltál? És felvettek?
2014. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!