Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért válaszol sok ember...

Miért válaszol sok ember durván, sértőn egy átlagos kérdésre? Aztán azt hiszik, hogy milyen viccesek.

Figyelt kérdés
Gondolok például egy-két kérdésre az egészségügy, oktatás vagy ünnepek, stb. kategóriákból, ezek a kérdések teljesen átlagosak, nem is annyira ostobaságok...a többihez képest nem, mégis vannak, akik teljesen érthetetlen ok miatt beszólnak, és ha rákérdeznek, hogy mi bajuk van, nem tudják megmondani, csak annyit válaszolnak, hogy "k*cs*g vagy", "barom vagy", stb. Miért van ez?

2013. dec. 29. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert csak látatlanba nagy a szájuk, itt ki élhetik azt amit élőbe nem mernek megtenni.
2013. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

töltőtoll, vagy költő troll...nem mindegy:)

mint ahogy a számban is hallatszódik:)

2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Arimateia válasza:
49%

Vagy azért, mert őket is fájón érinti a kérdés.

Vagy mert megnyíltál, sebezhetővé váltál, és könnyebb az ilyen emberbe belerúgni, mint másokba.

2013. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a virtualis bicepsze mindenkinek nagyon nagy, es a csinovnyik igy tudja levezetni a feszultseget ami a kilatastalan szanalmas elete miatt felhalmozodott benne.
2013. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ők maguk is bunkók, akárcsak szerény személyem. :)
2013. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy saját tapasztalat. Épp a napokban tettem fel egy (számomra fontos) kérdést, hogy mások mit gondolnak, mi a véleményük róla. Nagyjából 10 válasz érkezett, mind segítő szándékú barátságos, egyetlen ember írt valami taplóságot.

Ennek az embernek küldtem egy üzenetet, hogy ha nem érti a kérdést, akkor nem muszáj rá válaszolni. Vagy ha érti, akkor lehet normálisan is. Erre visszaírta, hogy szerinte ökörség, és ha majd normális kérdést teszek fel akkor arra normálisan fog válaszolni.

Szerintem itt élik ki magukat az ilyen emberkék, azt gondolják, hogy legalább itt ők is belerúghatnak valakibe.

2013. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az rosszabb, ha agresszívak is.
2013. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok rosszindulatú emberrel találkoztam itt. Egészen meglepődtem, hogy az emberek ilyenek lennének? Talán csak unatkoznak, üres az életük, és így reagálnak mindenre és mindenkire. Csak azt várják, hogy írjon valaki, amire tudnak valami bunkó oda nem illő dolgot válaszolni. Biztos nincs jobb dolguk. Hiénák.
2013. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!