Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Munkaügyi hivatal törölni...

A Munkaügyi hivatal törölni akar mint regisztált munkanélküli mert nem jelentkeztem, lesz valami baj belőle ha megszakítom velük a kapcsolatot? Vagy ha találok munkát és nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát baj nem lesz belőle, azon kívül hogy nem fognak munkát ajánlani. Kereshetsz egyedül.


Off. Ezt sose értettem. Ha nincs munkád akkor miért nem érsz rá pár havonta vagy havonta azon az egy nyomorult napon bemenni?

2014. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, nem értem miért olyan marha megerőltető pár havonta becsoszogni egy pecsétért. Törölni fognak a nyilvántartásból, ha csak nem tudsz pl. rovosi igazolást vinni, hogy otthon 40 fokos lázzal nyomtad az ágyat egyrészt, másrészt X ideig nem regisztrálhatsz be újból, ha kaptál is bármiféle támogatást, azt megszüntetik.

Ha nem járt eddig semmiféle támogatás, akkor annyira nem érvágás ez, engem bő fél év alatt eddig egyszer hívott onnan egy nő, de mondom épp 3 csomag lóg rajtam és rohanok el, hívjon már 1 óra múlva, erre bunkóm benyögte, hogy ez akkor már nem aktuális és rámbszta a telefont. Kössz a semmit.

2014. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi, ha nem kapsz ellátást, vagy nem fizeti az önkormányzat a tb-éd, max annyi, hogy ha egy munkaadó tartós munkanélkülit keres a támogatás miatt, akkor nem téged fognak felvenni.
2014. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz!Én sem vagyok regisztrálva,mert amikor legutóbb bent voltam,annyira bunkón viselkedett az ügyintézőm,hogy majdnem ráborítottam az asztalt.Annyira nagyképű és lenéző némelyik.Persze mondtam neki,ha mi nem lennénk neki se lenne munkája.Nem tudom mit képzel magáról!Most nincs tb-m,de lesz*rom.Nem szoktam beteg lenni és holnap már megyek állásinterjúra.
2014. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A munkaadók nem nÉzik azt,hogy be vagy jelentve vagy sem?
2014. jún. 5. 10:21
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is így jártam, de én találtam állást magam, a 6. önéletrajz beadásra pozitívan reagáltak. Persze eltelt 3 hónap ez alatt.


Lehet változott, de nekem semmi állást nem kerestek a munkaügynél! Erről szó sem volt, ill. akkor még lehetőségük (adatbázis) sem volt, még a CV-met sem tudtam odaadni nekik. Azóta, lehet változott sokminden. (Remélem) Nekem utazási segítséget tudtak volna nyújtani egy távoli állásintejúhoz, kb. ennyi volt. Nem mentem, automatikusan töröltek és asszem 90 napig nem regisztrálhatsz, ha így törölnek, de nézz utána. Az esetemben ez mindegy volt, mert 1 éves szerződést kaptam. Max a statisztikájukból hiányoztam. Egyébként rendesek és segítőkészek voltak! Azt hiszem ma már van állás adatbázisuk is!

2015. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

"mondtam neki,ha mi nem lennénk neki se lenne munkája"


Magat az en adombol fizetnek, ha fizetnek adot!

2016. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!