Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Heeeeeelp. Munkanélküli hivatal?

Heeeeeelp. Munkanélküli hivatal?

Figyelt kérdés

Szóval CO hegesztő végzetségem van és több mint egy hónapja nem találtam munkát ( pályakezdő vagyok )


Van értelme elmennem a munkanélküli hivatalba ? Van rá valami esély hogy így lessz valamilyen munkám ?


NEM BAJ HA KEVÉS LESZ A FIZU,CSAK AZ A LÉNYEG HOGY NE JÖJJEK KI A GYAKORLATBÓL.


2013. ápr. 17. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha még nem dolgoztál, mert ahogy írod pályakezdő vagy, akkor nem fognak semmilyen pénzbeli támogatást nyújtani. Hogy munkát közvetítenek-e? Azt nem tudom. Ha szerencséd van.
2013. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Természetesen arra gondolok,hogy munkát találhatok-e így...


Van elég sok munka co hegesztőknek,csak sajnos nagyon sok helyre min. 2 év munkatapasztalat kell, vagy valami más miatt nem jó nekem... mint pl : az ország másik felén van a munkahely

2013. ápr. 17. 19:20
 3/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be, veszíteni valód nincs!
2013. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Jelentkezz be munkanélkülire mert a másra nem jó akkor is ha regisztrált munkanélküli vagy akkor az önkormányzat átvállalja a TB fizetésed. Azért az sem rossz havi 6600Ft, mert különben neked kell minden hónapban befizetned.
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

"Jelentkezz be munkanélkülire mert a másra nem jó akkor is ha regisztrált munkanélküli vagy akkor az önkormányzat átvállalja a TB fizetésed. Azért az sem rossz havi 6600Ft, mert különben neked kell minden hónapban befizetned."


Nem. Pályakezdőként nem fizetik utána a Tb-t ezt nagyon rosszul tudod! 6660 Ft-ot saját maga után kell rendeznie! És nem az önkormányzathoz kell mennie, hanem a munkaügyihez. Az önkormányzati dolog, a munkanélküli járadék megszűnését követően válik aktuálissá, de nem az Ő esetében! Ne tájékoztasd félre.

2013. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És esetleg tudtok tanácsot adni hogy Vác-Budapest között hol érdemes munkát keresni ?


Így elsőre,akármilyen alacson fizetés is jó lenne, csak az a lényeg hogy tudjak gyakorolni

2013. ápr. 17. 19:28
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem tájékoztatom félre pályakezdőnek is fizeti az önkormányzat a TB, ő is ugyan olyan munkanélküli mint más.
2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es: olvass....


[link]

2013. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, keress fel cégeket akiknél látod, hogy vannak ilyen jellegű munkák. Telefonon, e-mailben. Ha annyira gáz a helyzet, akkor ajánld fel, hogy ha biztosítanak Neked gyakorlati helyet, akkor minimális pénzért is elvállalod!
2013. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Írhat akármit az internet, az én barátnőimnek meg a volt csoporttársamnak is fizetik pedig pálya kezdők. Interneten bármit lehet írni, azt amit ott mondanak az a biztos.
2013. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!