Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyakornok dolga az ott...

A gyakornok dolga az ott dolgozók munkáját elvégezni, akik elvárják ezt, hogy azoknak semmit se kelljen csinálniuk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Elméletben: nem. Gyakorlatban: igen.
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a gyakornok hogy tud védekezni ez ellen?
2014. jún. 3. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most telt le 3 hónapos szakmai gyakornoki idő. Ezek szerint én szerencsésnek mondhatom magam, mert hiába voltam minden héten más osztályon, engem elsősorban oktattak. Persze MEGKÉRTEK, hogy csináljak meg ezt-azt, de ez természetes.
2014. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
94%

A szakmát akarod gyakorolni, vagy a semmittevést?

Ha az előbbit, akkor csinálj meg mindent a munkaidődben, hogy minél rövidebb idő alatt, minél nagyobb gyakorlatra tegyél szert és ne azzal foglalkozz mit csinálnak, vagy nem csinálnak a többiek.

A munkaidőt úgy is ki kell tölteni, így legalább nem unatkozol.

2014. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A gyakornokok gyakran kapják meg az alja munkát, sőt néha szivatásból olyat is megcsináltatnak velük "az öregek", ami nem is szükséges, csak lásság, hogy hogyan igyekszik a "gyerek".

De a lényeg, hogy érdemi munkát is kell csinálni, és ha alapból nem olyat adnak, akkor kérni kell, hogy "Béla, én hasznos munkát akarok végezni". És aki ezt nem értékeli, az nyugodtan "megméretheti magát a munkaerő-piacon".

2014. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam rossz dolgot. Ha gyakornokkként látják, hogy szorgalmas vagy és együttműködő akkor nem szívatnak. Nekem az olyan ismerőseimet szívatták gyakornokként, akik fősulin menőnek adták el magukat és azt hitték, hogy ezzel a nagyképű, menő viselkedéssel megnyerők lesznek, de nagyot tévedtek.
2016. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!