Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 11 orat dolgozni 5 napban es...

11 orat dolgozni 5 napban es hozza szombaton 12 orat 190 nettoert megeri? Ki dolgozott mar ilyen idobeosztasban? Meddig lehet birni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kortól is függ. De nem sokáig. A pénz meg nincs időd élvezni. Ha fiatal vagy, akkor egy évig, esetleg!
2014. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 110-ért csinálom. Műanyagüzemben. Lassan 2 éve.
2014. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt magadtól kell megkérdezned.
2014. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fejlődésre van lehetőség? Mert, ha nincsen, akkor addig dolgoznék ott, amíg nem találok más munkát. 190-ért nem éri meg a rabszolga sors. Gondolom nem is álmaid munkáját kéne csinálnod.
2014. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamionosként napi 13 - 15 óra a munkaidőm. Ha vége, 9 - 11 óra a napi pihenő, de még el kell látnom magam, főzni, mosogatni, és egy bádog fülkében aludni hetekig, 55 nap távollét a rekordom. Na jó, nem 190 - ért. 13 éve bírom.
2014. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Simán meg lehet szokni, sokszor dolgoztam már ennél többet is.

12-14 óra, szabadnap nélkül, fél évig, egy évig, beleszaladtam ilyen munkákba.

Tovább is bírtam volna, csak nem akartam ennyit melózni, mert nem volt szabadidőm.


De ilyen napi 14 órával heti 1-2 szabadnappal évekig melóztam.


A lóvé viszont nem egy eget rengető összeg!

Mondjuk nem tudom, teljes összegre be vagy e jelentve, és annak a nettója ennyi, és úgy mennyire éri meg...


Én sose ragaszkodtam hozzá, hogy a fizetésem felét a cigányoknak meg a zsidóknak adják, inkább kevesebb összegre jelentettek be, és a több volt a nettóm.


Akárhogy számolom, ez nagyságrendileg havi 290 óra, ami nettóban 655 ft-os órabért jelent.

Hát nem valami sok.

Mondjuk attól is függ, milyen meló, mennyire megterhelő.

De egy átlag szakmunkáért azért 700-800 ft reálisabb lenne óránként, az azért már egyből 220 e ft, mégis csak jobban hangzik...



...bár az is igaz, hogy fiatalabb koromban azt is értékeltem, hogy lehetőségem van ilyen sok órát dolgozni, és "abszolút értékben" sokat keresni, még ha arányaiban órabérre visszaosztva rosszabbul is jártam valamivel.


De ha mondjuk egy balatoni vendéglátós melót nézek, ahol ledolgozol egy szezont (5 hónap) szabadnak nélkül, havi 350-400 órát, adnak érte mondjuk 250 ezret, arányaiban az se jobb.

2014. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

Tisztelt 6. válaszoló!


Köszönjük a beismerő vallomását!


A Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai hamarosan személyesen is felkeresik Önt vagyonosodási vizsgálat lefolytatása ügyében.


Üdvözlettel: Nemzeti Adó és Vámhivatal

2014. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!