Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Msc-s diplomas epitesz vegzett...

Msc-s diplomas epitesz vegzettseggel milyen munkalehetosegek vannak, a szamitogep elott ulos egesznapos CAD-monkey-sagon KIVUL?

Figyelt kérdés
Olyan munka, ami a vegzettsegnek megfelelo, es relative(magyar viszonyokhoz kepest) korrekt bert fizet. Lehet benne irodai munka is, de nem minden hetkoznap teljes idoben (szemem se birja, de kedvem sincs mindig irodaban rohadni), fizikai meg ha van benne, akkor konnyu fizikai(tehat nem malter hordas, de az amugy sem a vegzettsegnek megfelelo)
2014. jún. 18. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőnek nem hiszem, hogy sok más lenne, bár hozzáteszem, hogy nem vagyok járatos az építészek világában, viszont én is msc-s mérnökként végeztem és hasonló irodai robotra vagyok beosztva a saját szakterületemen, bár én szeretem és érdekes a munkám, valamint nem csak az íróasztal mellett ülök egész nap, de az teszi ki a nap legnagyobb részét az tény.
2014. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress valami kivitelező céget, ahol lehet terepre is menni, bár oda általában tapasztaltabb emberek kellenek. Esetleg hatósági munka, bár ott is gép előtt ülsz és telefonálgatsz egész nap.


De alapvetően amit tanultál, az egy ilyen irodai munka, korrekt bért is max a mesékben kapsz érte. Nem egy ismerősök kb minimálbért kap CAD-monkey-ként.

2014. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor inkább menj kivitelezés irányába (művezető, építésvezető). Bár akkor is akad számítógépes munka, meg lehet, hogy akkor is előkészítő mérnökként lehet elindulni, ami szintén számítógép nézős elég nagy részében.


Ha meg tervezni szeretnél, akkor nincs nagyon más út: cad monkey-ként lehet belekezdeni. Azért szerintem egy profi látványtervezést pl. biztos megfizetnek. Vagy nem?!

2014. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen irányban a látványtervezés az amit elég jól megfizetnek, mondjuk az meg végképp gép előtt ülős munka :)
2014. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!