Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan csalogassam be az...

Hogyan csalogassam be az embereket egy szepseg szalonba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Most keszulok eletem elso probanapjara...

Egy hotel szepsegszalonjaba kell vagy kene becsalnom a kulfoldi (!!!) vendegeket egy-egy kezelesre. Ez utan jutalekos rendszer van.

Szoval ninca valami jo tanacsotok? :D

Marmint a temaval kapcsolatos alapkifejezeseket tudom, angolom folyekony...

Csak valahogy nem is tudom...mosolyogjak es kezdjem a nagy monologot? :D

Bunkosag korosodo noknek borfiatalito-ranctalanito kezelest ajanlani? :S

Mi az, amivel biztosan be lehet oket fogni? :D

Valami tanacs? :/

Meg az is a problemam, hogy most betanulhatom a dumat, de lehet, hogy random kerdesekkel bombaznak es akkor mi lesz? Mert megiscsak ez az elso napom... Vagy...ez hogy megy? :D

Elore is koszi szepen a valaszt!!! :) ^^



2014. jún. 19. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy az adott hotel vendégeit kellene elcsábítanod, vagy más turistákat, de én úgy csinálnám, hogy véletlen szóba elegyednék velük, segítenék nekik eligazodni ha valahova menni akaranak, vagy ajánlanék nekik látnivalókat, ha beszédesek akár róluk is kérdeznék, hogy honnan jöttek, stb, és mondanám közben vagy a végén, hogy ha végeztek a városnézéssel, vagy a fürdőzéssel, akkor pihenésképpen jöjjenek be hozzád egy ilyen-olyan kezelésre... Jó ha van valami tetszetős szóróanyagod hozzá!
2014. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
(Szóval arra a akartam utalni, hogy az ilyen egyből letámadós duma nekem nem jönne be. De ha kedvesek, barátságosak, érdeklődőek velem, akkor ha van pénzem és igényem ilyesmire, akkor bizony elcsábítható lennék...)
2014. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Marketing - és reklám menedzsernek tanultam, bár nem ebben dolgozom, nekünk azt tanították, hogy egy akció ajánlásával vagy új szolgáltatás bevezetésének reklámjával lehet a legjobban becsábítani új ügyfeleket hasonló szituációban. Pl. most kap 5% kedvezmnyt ha együtt vesz igénybe 2 szolgáltatást. Vagy ha már elmúlt 40 éves akkor kedvezményben részesül. Ha hotellel van egybekötve akkor a szálláshoz kapcsolódóan lehet pl. egy arcmasszázsra beinvitálni pihenésként az árat akciósnak feltüntetve, vagy csak egyszerűen természetes alapanyagokra hivatkozni.
2014. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Allj ki szendvics tablaval, meg beszelned sem kell.

Ne haragudj, de ez nem munka. Szepseg szalon vagy XXX szalon?

2014. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem ezzel a bőrfiatalító dologgal nagyon meg lehet szívni, én egy ideig ránctalanítókat árultam és volt, hogy bejött egy 30as nő, hogy kéne valami krém, hát én ajánlottam megelőzésre, erre kiderült, hogy a nagymamának lesz szülinapja...:D

Ha beszélsz angolul akkor nem lesz probléma, ha nem beszélsz akkor meg mit csinálsz ott?:D Gondolom alapvető kérdésekre tudsz válaszolni, nem lesz gond.


Amúgy meg egyszerűen köszönj a vendégeknek és kérdezd meg, hogy nem szeretnének valamilyen kezelést? Ha látod, hogy érdeklődnek akkor nyugodtan felsorolhatod a szolgáltatásokat vagy kérdezgesd őket arról, hogy milyen a bőrük, stb.


Ha látod, hogy valaki nagyon a szalon felé nézeget azokat kérdezd elsősorban mert ők azok leginkább, akik gondolkoznak azon, hogy bemenjenek-e.

2014. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

3-as,

A marketing tanulmanyod ebben az esetben nem mukodne. 5% engedmeny az semmi olyan szolgaltatashoz ami nem szekseges, hanem luxus vagy hobbi.

Kulfoldieket nem kerdezunk meg utcan, hogy 40-en feluliek e. Nagy illemtelenseg, kerekre nyilt szemmel neznenek.

2014. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Juj, de meg fogod te még szívatni az embereket ezzel a munkával :( Hát legalább nem fogyasztószert kell tukmálnod, lekövérezve ezzel azokat, akiknek ajánlgatod...


Elég sokat utazunk, de ha engem a hotel kapujában letámadna valami fiatal kis luvnya (azaz hostess) hogy nekem szükségem van arckezelésre és ő ajánlja ezt meg azt a szalont, hát nagyon elcseszné az egész napomat... eleve gondolkozz már, nyilván otthon mindenkinek megvan a kedvenc szalonja, idegenhez ajanlás nélkül, külföldön, ideális esetben még szemöldökszedést sem bíznék, főleg ilyen szalonban, ahol lasszóval kell vendégeket fogni... hát sok sikert és próbálj minél kevésbé belegázolni a szegény, gyanútlan turistanők lelkébe :/

2014. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13;13-as,

Ne feltsd a turistakat. Csak mosolyogni fognak, fejet razva. Egy-ketto elbeszelget majd es megigerik, hogy egy masik alkalommal termeszetesen be fognak menni. Milyen kozmetika szalon ez, hol lehet, ahol lasszoval kell behuzni a turistakat?

2014. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Heeeej!

Nem vagyok luvnya... -.-''

Folyekony az angolom, mondom, csak nehany tanacsert jottem ide...

Konnyen teremtek kapcsolatot. Angollal semmi baj.

Ez az akcios duma kulonben jo volt. Azert koszi! :)

Alapvetoen az a baj, hogy diakmunkasok kulon vannak eligazitonak, tehat igy az o munkajukat vennem el...

2014. jún. 19. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Külföldi vendég arra "bukik" ami máshol nincs, itt van. Ha ilyet ajánlgatsz neki tuti ki fogják próbálni, legyen az termék vagy szolgáltatás. Erre szerződsz, ez lesz a dolgod akár lepontoznak akár nem.
2014. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!