Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőm meg én keményen...

Kolléganőm meg én keményen kéne dolgoznunk de egyszerűen nem bírjuk. A nap felét facebook valamint youtube meg játékok böngészése teszi ki. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
munka szorakozás facebook youtube játékok lustaság

2014. jún. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem egyedül én vagyok ennyire beteg.
2014. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád ez a kérdés most mennyire feldobta a napom... :D


Ha így is megkapjátok a fizut, hát csak így tovább. Viszont ha teljesítmény alapon kaptok valamit, akkor húzzatok bele! :D

2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a főnökötök lennék, kib..sználak titeket az is biztos :D
2014. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. De nem vagy az :D Ám ha innen mennünk kell még lehetsz :)


Amúgy kérdező szerintem ha sok munkátok halmozódik így fel, szóljatok a vezetésnek, hogy kevesen vagytok ketten, és kérjetek még egy embert magatok mellé. :)

2014. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért szomorú, mert nekem is vannak kollégám, akik ilyenek. Én meg egy kolléganőmmel beleszakadok a munkába, mert semmi nincs megcsinálva, illetve semmit sem lehet rájuk bízni.

Lehet nincs humorérzékem, de én ezt kicsit sem tartom viccesnek, mint itt néhányan. Össze kéne kaparnotok magatokat.

2014. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérni maguk mellé mert nem bírják??? A fele napot csak ellébecolják, ha tényleg nem bírnák akkor idejük nem lenne netezgetni.
2014. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kérni maguk mellé mert nem bírják??? A fele napot csak ellébecolják, ha tényleg nem bírnák akkor idejük nem lenne netezgetni."


Vicc volt csupán, gondoltam érteni fogja mindenki. Tévedtem! :)


Az tényleg durva, ha a többi kolléga csinál mindent a lébecolók helyett, azonban itt nem ez történik.

Ha valaki helyett többet kell dolgozni, amíg netezget, jelenteni kell a vezetésnek. Nem kell hagyni.

A kérdezőék ketten vannak, és mindketten linkek. A munkát viszont így is úgy is nekik kell megcsinálni.

Mint ahogy én csupán egyedül vagyok az irodába. Ha ellinkeskedem a dolgom, utána nem érek rá kényelmes tempóba dolgozni, hanem hamar hamar, de mindig elkészülök a feladataimmal, mint ahogy nyilván a kérdezőék is, hiszen még megvan az állásuk.

2014. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!