Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék felköltözni pestre...

Szeretnék felköltözni pestre családi okok miatt ha elvégeztem a sulit szakmát tanulok hegesztőt 19 leszek mire befejezem 1 év van hátra utána fel szeretnék költözni többit leírtam megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok elsőnek is azért kérdem hátha valaki tud tapasztalatot írni , szeretnék felköltözni Pestre barátnőmmel nagyon bonyolult a családi helyzetem meg az övé is ha úgy vesszük eltudnám tartani magamat egy szakmával ideglenesen? levelezős értségit közbe csinálnám bátyám is régen úgy csinálta meg csak hogy rezsi + ami kel meg tudom e keresni ? ideiglenesen fél év legjobb esetbe 1 évig ha menne tovább . Élni szeretném az életemet és nem szeretnék anyámékon élni évekig . felesleges tervezni vagy van benne remény hogy össze hozzam ?
2014. jún. 23. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit keresel és hogy melyik városrészre költözöl, ha a belvárosba mész ott drágább, a külsőbb kerületekben olcsóbb. A rossz környékeken is olcsó.

Én egyedül lakok 30nm2-es lakásban a belvárosban, a lakbér 55 ezer, ezen kívül ott a rezsi. Csak példaként írom, kb ilyen árak vannak, én olcsón megúsztam. A legtöbb helyen kéthavi kauciót is elkérnek.

2014. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DeAnn ***** válasza:
van egy pályázat, amit te is meg tudsz pályázni, ha bp-től 100 km-re vagy annál messzebb laksz. persze van még több feltétele is. ezt a linket nézd meg: www.hrportal.hu/c/vissza-nem-teritendo-alberlet-tamogatas-igenyelheto-20140225.html
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van remény, nem lehetetlen. Ha kitartó vagy, simán találsz albérletet 50-55 ezer ft környékén (+rezsi), két keresetből a lakhatást szerintem kitudjátok fizetni.


A pályázatot is érdemes megpróbálni, de ne számíts sok jóra. Ha nem Lakatos vagy Oláh a vezetékneved, megszívtad.

5 éve pályázok a felettem lévő lakásra, sikertelenül. Nem rég rakták ki a 4. hangoskodó, szemetelő, szemérmetlen cigány családot.

2014. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!